مرکز نقل و انتقالات Rs46,038 کرور به متحده به عنوان بخشی از سهم خود را در مالیات

وزارت مالیه روز دوشنبه منتقل Rs46,038 کرور به ایالات متحده به عنوان بخشی از سهم خود را در مرکزی مالیات و عوارض برای مارس برای کمک به آنها در مبارزه با covid-19 بیماری همه گیر.

“اینتر-se به اشتراک گذاری است که طبق توصیه های پانزدهم سرمایه گذاری کمیسیون اروپا” وزارت مالیه گفت: در یک صدای جیر جیر.

طبق اطلاع رسانی, Uttar Pradesh رو بالاترین مقدار Rs8,255 کرور در حالی که Bihar, Madhya Pradesh و ماهاراشترا دریافت Rs4,632 کرور روپیه Rs3 630.6 کرور روپیه Rs2,824.5 کرور روپیه بود.

ادامه مستند است به شدت تحت تاثیر درآمد درآمد از مرکز که در نوبه خود است به احتمال زیاد به تاثیر درآمد نقل و انتقالات به متحده است. این مرکز به احتمال زیاد برای تنظیم مقدار منتقل شده در مارس با سال مقدار هنگامی که آن را به یک تصویر واضح تر از این آمار و ارقام درآمد برای FY21.

“برای کمک به کشورهای در مقابله موثر با وضعیت ناشی از Covid-19 جهانی همه گیر به عنوان یک تقدیر ویژه محاسبه خالص درآمد حاصل از اشتراک گذاری مالیات نگه داشته شده است بدون تغییر طبق بودجه 2020-21” امور مالی وزارت توییتی.

Rathin Roy مدیر موسسه ملی مالیه عمومی و سیاست گفت: این خوش است که آن را محافظت می کند متحده فوری از کمبود درآمد. “اما آن را پول اضافی: محدود اقدامات اداری که در نهایت تنظیم و منعکس کننده کاهش در بخش استخر درآمد. متحده در خط مقدم و به فوریت نیاز به منابع اضافی” او هنوز توییتی.

وزارت دارایی در اوایل این ماه منتشر شد 17,287 کرور به کشورهای مختلف در حساب مرکز به اشتراک گذاری دولت در واکنش به این فاجعه کاهش صندوق (SDRMF) و همچنین درآمد کسری بودجه کمک های مالی به منظور افزایش منابع مالی متحده است.

برای غلبه بر نقدینگی عدم تطابق بانک مرکزی هند روز دوشنبه نیز افزایش می یابد راه و روش پیشرفت (WMA) برای مرکز به Rs2 تریلیون از Rs1.2 تریلیون تصمیم گرفت در اوایل آوریل تا سپتامبر دوره FY21 برای کمک به دولت جزر و مد بیش از این وضعیت ناشی از شیوع covid-19 بیماری همه گیر.

این حرکت در می آید و پس از RBI مطرح WMA حد متحده 60 درصد و بالاتر از سطح که در 31 مارس سال 2020 به کمک آنها طرح خود را در بازار استقراض برنامه بهتر است. افزایش محدود در دسترس خواهد بود تا 30 سپتامبر سال 2020 است.

WMA موقت نقدینگی ترتیب با بانک مرکزی را قادر می سازد که مرکز و ایالات متحده به قرض گرفتن پول به سه ماه از RBI به جزر و مد بیش از خود عدم تطابق بین درآمد و هزینه.

هند رتبه بندی در بیانیه ای گفت: WMA امداد است بیش از حد کوچک برای کمک به آن را به عنوان به معنی نقدینگی اضافی فقط Rs193.35 میلیارد دلار است. “کوتاه مدت نقدینگی افزایش اندازه گیری ممکن است ارائه کردند اما نه این راه حل برای کمبود در آمریکا درآمد. اکثر ایالت ها ممکن است قادر به پرداخت را در ماه آوریل با استفاده از صندوق ذخیره, افزایش WMA محدودیت و دیگر درآمد. اما اگر درآمد منابع کشورهای ضعیف باقی می ماند و حتی ممکن است آن را دشوار خواهد بود به متعهد پرداخت” به آن اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>