مرکز به منظور بالا بردن ₹46,000 کرور اواخر GST پرداخت بهره

دهلی نو:
دولت کشف یک جریان درآمد جدید برای جبران کمبود در GST مجموعه است و به دنبال جمع آوری 46,000 کرور به عنوان بهره دیرکرد در پرداخت مالیات.

کارشناسان مالیاتی مورد اختلاف تعداد گفت: دولت قول داده بود به دست نگه داشتن مالیات دهندگان در زمان مهاجرت به جدید مالیات غیر مستقیم توسط رژیم waiving کردن بهره و جریمه برای پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را. بیشتر, آن را در حال حاضر با توسل به اقدامات خشن به افزایش مالیاتی آن زن سبک و جلف.

علاوه بر این levying بهره خواهد ماشه بزرگ فرآیندهای باغبانی با مالیات دهندگان به چالش کشیدن تقاضا است.

A. K. Pandey, ویژه دبیر و عضو هیئت مرکزی غیر مستقیم مالیات و گمرک در نامه ای به تمام شرکت اصلی رئیس کمیسیون مرکزی مالیات در کمیسیون گفته است که قانون بازیگران مسئولیت مالیات دهندگان برای ارزیابی و پرداخت سود تاخیر در پرداخت مالیات.

“بیشتر بهره قابل پرداخت در چنین تاخیر در پرداخت مالیات را می توان بازیافت طبق مقررات بخش 79 از CGST عمل خواندن با بخش 75 (12) فراهم می کند که برای روش های مختلف که مناسب افسر باید اقدام به بازیابی هر مقدار که قابل پرداخت به دولت” Pandey گفت: در نامه خود دیده توسط سرپرستان.

طبق نامه اصلی ADG (سیستم) در 1 فوریه سال 2020 تولید شده و به اشتراک گذاشته شده GSTIN عاقلانه لیست افراد ثبت شده که تخلیه به علت علاقه مسئولیت خود را در حالی که پر کردن GSTR 3B بازده belatedly. در مطالعه گفت: گزارش مشاهده شد که علاقه به مقدار 45,996 کرور باقی مانده پرداخت نشده به دولت در حساب از تاخیر در پرداخت مالیات.

این گزارش به اشتراک گذاشته شده بر روی SFTP پورتال برای آغاز فرایند بازیابی از جمله علاقه های پرداخت نشده طبق مفاد بخش 79 دفعات بازدید با بخش 75 (12) از CGST عمل می کنند.

اما در عین حال شک و تردید مطرح شده توسط میدان سازند که آیا علاقه به پرداخت ناخالص بدهی مالیاتی یا در شبکه های نقدی مسئولیت.

“در این راستا مفاد بخش از بخش 50 بسیار روشن است که بهره مسئولیت است نیاز به پرداخت بدهی مالیاتی که پرداخت می شود دیر یا از طریق نقدی و یا از طریق استفاده از ورودی اعتبار مالیاتی (ITC). به عبارت دیگر بهره است نیاز به پرداخت مالیات بر مجموع میزان بدهی مالیاتی به عنوان نشان داده شده در شکل GSTR 3B” به CBIC نامه است.

“در نمایی از بالا از شما خواسته میشود که نگاه به این موضوع را شخصا و به اصرار زمینه تشکل های تحت صلاحیت خود را برای ساخت و بهبود قابل بهره از شناسایی مالیات دهندگان و به ارائه گزارش هفتگی از GSTIN عاقلانه بهبود بهره ساخته شده در این زمینه” آن را کارگردانی.

Rajat موهان ارشد شریک AMRG & Associates گفت که که این حرکت است که در برابر مالیات دهندگان که وعده داده شده بود در دست نگه داشتن و حمایت در زمان رول کردن از GST.

“این است که demotivating برای مالیات دهندگان. اگر در همه دولت می خواهد به وضع مالیات سود تاخیر در پرداخت مالیات باید آن را در بدهی مالیاتی خالص و ناخالص بدهی مالیاتی,” او گفت:.

یک مقام ارشد دولت GST افسر گفت که نامه ای دریافت شده است اما ابراز رزرو بیش از این راه مقدار بهره در اواخر پرداخت مالیات بوده است وارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>