مرکز برای حفظ یک افروزی در نقاط مهم به عنوان مستند گسترش

دهلی نو:
این مرکز در حفظ یک شب زنده داری در covid-19 نقاط و اعمال اقدامات سختگیرانه تر برای جلوگیری از عفونت با نخست وزیر نارندرا گسترش در سراسر کشور مستند تا 3 ممکن است. ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو را به بیشترین تعداد از نقاط.

در روز سه شنبه, هند covid-19 تعداد رسیده 11,275 با 1,040 تازه موارد است. مرگ و میر بود 378 با 30 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته. مودی که خطاب به ملت در ساعت 10 صبح گفت: در هر مورد و مرگ باید دلیلی برای نگرانی است. “ما باید بسیار هوشیار در مورد نقاط. ما باید برای حفظ و دقیق در مکان هایی که خطر تبدیل شدن به نقاط. ایجاد نقاط جدید بیشتر خواهد شد چالش ما کار سخت و توبه و طلب بخشایش.”

دستورالعمل های دقیق برای تمدید مستند خواهد بود در روز چهارشنبه. “رشد در نقاط ایجاد خواهد شد با چالش تازه. از این رو در بعد از یک هفته ما را به گام تا ما مبارزه است. تا 20 آوریل, موشکافی کل کشور خواهد بود گذاشتم.” این مستند شاید آرام در مناطقی که موفق حاوی ویروس اما با شرایط خاص مودی گفت.

وزارت بهداشت و رفاه خانواده گفت: 40 روز تعطیل است که با هدف شکستن زنجیره ای از covid-19 انتقال است. “اگر هیچ covid مورد گزارش شده است پس از 28 روز از یک منطقه خاص می توان گفت که زنجیره انتقال شکسته شده است و دولت 40 روزه مهار دوره ممکن است کمک در خم منحنی از موارد” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت.

“شش هفته در سراسر کشور مستند به منظور تسهیل موثر فیزیکی, فاصله همراه با گسترش هسته بهداشت عمومی اقدامات مانند تشخیص و جداسازی ردیابی تماس covid-19 مثبت مردم خواهد یک راه طولانی در دستگیری این ویروس گسترش” گفت: Poonam Khetrapal سینگ مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی است.

این مرکز همچنین گفت که در حال همکاری با آمریکا و اتحادیه سرزمین به تقویت زیرساخت های بهداشت و درمان. هند 602 اختصاصی covid-19 بیمارستان با 106,719 جداسازی تخت و 12,024 مراقبت ويژه تخت.

از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: آن انجام 231,000 آزمون تا کنون. “ما در حال حاضر در دستور قرار می گیرد برای 500,000 کیت. هفته گذشته ما مطرح شده تازه مناقصه برای 4.5 میلیون سریع تست کیت برای تحویل 1 شروع ممکن است. ما را دریافت قسط دیگر از RT-PCR kits” گفت: R. Gangakhedkar از ICMR.

کارشناسان بهداشت عمومی گفت: تمدید مستند ممکن است کمک به مهار بیماری همه گیر در کشور است.

Leroy لئو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>