مرکز به استراحت محدودیت در coronavirus نقاط

دهلی نو:
مرکز نمی خواهد استراحت محدودیت های اعمال شده در covid-19 کانون ولسوالی هر چند آنها ممکن است کاسته از دوشنبه در مناطق دیگر.

متحده و اتحادیه سرزمین (UTs) خواهد بود به جای داده و دست به اقدامات هر جا که نیاز به شامل هر گونه عود عفونت در طول سراسر کشور مستند شده است که تمدید تا 3 اردیبهشت با توجه به بیانیه دولت.

این می آید به دلیل افزایش covid-19 موارد که در روز یکشنبه رسیده 16,924 ادعا 538 زندگی با کمترین بار سقوط در ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو.

دولت شناسایی مهار مناطق یا “نقاط’ که از مناطق/خوشه با وقوع covid-19 موارد است.

“در مهار مناطق فعالیت نباید مجاز در سخت محیط کنترل بجز خدمات ضروری,” گفت: Lav Agarwal مشترک وزیر در وزارت بهداشت و رفاه خانواده.

“آرامش مناطق نیز باید به دنبال و پایبند به تمام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد (standard operating procedures) اجتماعی فاصله تا اطمینان حاصل شود که تمام اقدامات مقدماتی در حال انجام گفت:” Agarwal.

دولت در روز یکشنبه گفت: به عنوان بسیاری از 2,231 افراد یا 14.19% از کل موارد بهبود یافته اند. وزارت بهداشت و درمان گفت: این منطقه از ماه (تامیل نادو) و Kodaggu (کارناتاکا) گزارش نشده اند تازه موارد در گذشته 28 روز است.

وجود دارد در حال حاضر 54 مناطق که گزارش تازه موارد در گذشته 14 روز. دولت گفت که علاوه بر قبلی ها لیست 10 مناطق جدید اضافه شده است—گایا و ساران (بیهار); بریلی (اوتار پرادش); فتهگره صاحب و روپنگر (پنجاب); بیوانی, Hisar, فتهبد (Haryana); Cachar و لخیمپور (آسام).

به منظور مقابله با هر گونه افزایش در موارد دولت را شناسایی کرده 2,144 اختصاصی covid-19 بیمارستان که شامل 755 اختصاصی covid بیمارستان ها و 1,389 اختصاصی covid مراکز درمانی.

Leroy لئو کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>