مرکز ممکن است بریده بریده capex به پشتوانه بسته محرک

دهلی نو:
اتحادیه دولت در حال برنامه ریزی برای اسلش در سال جاری بودجه هزینه های سرمایه از 4.1 تریلیون دلار برای ایجاد فضا برای یک بسته محرک اقتصادی و دارایی covid-19 الزامات مربوط به آن تلاش می کند به گسترش کسری مالی بیش از حد در بحبوحه کاهش درآمد.

“سال جاری یک سال فوق العاده ای از هر دو هزینه و درآمد نبوده است. ما تمرکز فوری خواهد بود به ارائه برای سلامت هزینه های مربوط از جمله کمک به فقرا و نیازمندان است. هزینه های سرمایه به کاهش قابل ملاحظه ای بسته به آشکار درآمد وضعیت” یک وزارت مالیه گفت: در خواست نامش فاش نشود.

حرکت در یک زمان می آید آژانس های رتبه بندی مانند Fitch در رتبه اند هشدار داد که وخامت مالی چشم انداز هند می تواند با دعوت از جمع و جور کردن از آن زمان کمترین درجه سرمایه گذاری های مستقل امتیاز.

این مرکز در حال برنامه ریزی برای رول مالی بسته بندی برای شرکت های کوچک و آسیب پذیر بخش به شدت ضربه های مداوم مستند با اقتصاد در حال رکود پس از 25 ماه مارس است.

دولت در حال حاضر اقدامات انجام شده برای هرس هزینه های این سال است. این تصمیم به توقف سه قسط از dearness کمک هزینه برای 11.5 میلیون نفر از کارکنان و بازنشستگان از ژانویه سال 2020 به ماه جولای 2021 بنابراین ساخت یک صرفه جویی در 37,530 کرور. دولت صرفه جویی خواهد شد اضافی 82,566 کرور اگر آنها به دنبال کت و شلوار.

وزارت مالیه نیز قرار دادن گروه ها در سه دسته اختصاص جداگانه ماهانه و سه ماهه هزینه برنامه برای هر دسته بندی و اولویت بندی هزینه ها و به حداقل رساندن فشار بر خزانه اعتراف به این که دولت مالی و موقعیت را تحت استرس در ماه ژوئن سه ماهه به دلیل مستند.

تصمیم دولت به بریده بریده capex در FY21 می تواند ضربه اعتبارات برای پروژه های مانند 100 شهر هوشمند ( 6,252 کرور), اتل ماموریت برای جوانسازی و تغییر و تحول شهری یا Amrut ( 5,842 کرور) و ملی Ganga طرح ( 750 کرور), در میان دیگران.

N. R. Bhanumurthy استاد موسسه ملی مالیه عمومی و سیاست گفت: reprioritizing هزینه در سال جاری اجتناب ناپذیر است.

“دولت باید برای به تعویق انداختن پروژه های جدید ممکن است تحریم در سال جاری و پیشرفت برخی از پروژه های در حال انجام است که باید تکمیل شود در سال آینده با تخصیص یک کمی بیشتر. پس از همه گیر می رود وجود خواهد داشت با عجله به فرصت ها و فعالیت های اقتصادی. در آن زمان, آن است که تکمیل پروژه های جدید است که یک اثر چند برابر بر روی رشد,” او گفت:.

متحده نیز ممکن است مجبور به کاهش خود capex در این سال به دلیل کاهش درآمدهای مالیاتی و کاهش مرکزی devolutions. متحده شده اند به دنبال یک دولت مرکزی بسته امداد و اصلاح مسئولیت مالی و مدیریت بودجه عمل به آنها را قادر به انجام افزایش استقراض بازار فراتر از زمان حد مجاز از 3 ٪ از تولید ناخالص داخلی دولت محصول. دولت باید در مجموع قرض 59,255 کرور روپیه در ماه آوریل دو برابر مقدار مطرح شده در طول همان ماه در سال گذشته حتی به عنوان استقراض خود را هزینه کرده است به شدت افزایش یافته است.

“ما نیاز به بررسی بودجه است که ما ارائه چند ماه برگشت. پول ما نگه داشته بود برای مخارج سرمایه گذاری و ساخت و ساز همه چیز باید در انتظار قرار داده و با توجه به در دسترس بودن منابع مالی” دهلی وزیر دارایی Manish Sisodia گفت: بر 26 مارس در یک وبینار برگزار شده توسط کرالا-بر اساس Gulati موسسه مالی و مالیات (هدیه).

متحده معمولا صرف یک و نیم بار از این مرکز هزینه های سرمایه. برای مثال در FY19 در حالی که دولت مرکزی اختصاص داده 3.1 تریلیون دلار capex متحده اختصاص داده 5.4 تریلیون.

“اساسی اصل راهنما برای دولت وزیران دارایی باید به تاخیر پرداخت در حال حاضر. آنها نیاز به برش capex بودجه و افزایش انتقال پرداخت از طریق رفاه طرح” وزیر دارایی سابق جامو و کشمیر Haseeb Drabu گفت: در این وبینار برگزار شده توسط هدیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>