مرکز اهرم مستند rulebook برای هدایت ملت را از طرز فکر

دهلی نو:
از اینرو تف کردن در فضاهای عمومی و ممنوعیت فروش gutka برای تشویق استفاده از پله برای بالا رفتن از هند را 40 روز lockdown برای مقابله با covid-19 هموار کرده است راه را برای تغییر در این کشور طرز فکر.

دستورات صادر شده توسط اتحادیه وزارت خانه مجاز انتخاب عمومی و فعالیت در سراسر متحده از 20 مارس اما اظهار داشت که “تف کردن در فضاهای عمومی باید با مجازات جریمه” و همچنین شدت ممنوع “فروش”, مشروب gutka و توتون و تنباکو.

این اقدامات شده که سعی کردم پیش از آن در این مقیاس برای 1.3 میلیارد نفر از مردم در یک کشور دموکراتیک گرفته شده به عنوان بخشی از دولت در طرح کنترل گسترش بیماری هستند و در کانون توجه قرار بر این کشور به عنوان بهترین مثال با استفاده از اقتصاد رفتاری برای رسیدن به خیر عمومی.

دولت شده است با یک قایق از ایده ها در عرصه سیاستگذاری اقتصادی از جمله نامتعارف طرح مانند ضربه زدن به اقتصاد رفتاری.

جویدن توتون و تنباکو محصولات پان سرگرمی و مهره areca افزایش تولید بزاق پس از اصرار بسیار قوی به تف, گفت:, گزارش شورای تحقیقات پزشکی هند و وزارت بهداشت و درمان.

دوم annexure این گزارش با عنوان روش عملیاتی استاندارد برای اجتماعی فاصله برای دفاتر محل کار, کارخانه ها و موسسات اعلام کرد که “استفاده از پله برای بالا رفتن باید تشویق شوند”. نه تنها استفاده از آسانسور و بالابر افزایش شانس گسترش coronavirus به دلیل فضای محصور اما با استفاده از راه پله نیز کمک خواهد کرد که مردم به ماندن مناسب است.

ملی دموکراتیک داد دولت در مرکز است که به دنبال در چگونه بینش از اقتصاد رفتاری می تواند کمک به طراحی موثر سیاست های عمومی. آن است که چنین بینش می تواند کمک به دولت هدایت مردم را به انتخاب درست و بدون محروم کردن آنها از انتخاب آنها به عنوان مردم تمایل به چوب با گزینه های پیش فرض در میان مجموعه ای از گزینه های.

متحده و اتحادیه سرزمین های قدرت تحت اپیدمی بیماری عمل 1897 به مدیریت بحران, قانون سال 2005 و مقررات مختلف از قانون مجازات اسلامی سال 1860 و آیین دادرسی کیفری (CrPc) برای مقابله با covid-19.

نخست وزیر نارندرا آغشته به نیت است که تا به حال او را آورده بازگشت به قدرت در سال 2019 با بیشتر اکثریت تر از قبل به اصرار سرخپوستان به خاموش کردن چراغ ها و نور شمع diyas مشعل و موبایل چراغ قوه.

این کشور شده است در یک مستند پس از 25 ماه مارس است. تنها خدمات ضروری مجاز به تابع. کسب و کار را تعطیل و اقتصاد است و تقریبا زمین را متوقف کند.

این وضعیت راه را برای ادامه برای حدود دو هفته بیشتر با مودی در روز سه شنبه اعلام کرد یک فرمت از مستند تا 3 ممکن است. او همچنین گفت که از 20 فروردین بر اساس گسترده موشکافی مشروط خروج از مستند مجاز خواهد بود در مناطق که در آن گسترش یافته است یا شده موجود و یا جلوگیری کرد.

PM اذعان فداکاری های ساخته شده توسط شهروندان و گفت: وجود خواهد داشت و تمرکز بیشتر بر نقاط مهم از جمله کسانی که در آن عفونت رای تشدید می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>