مرکز بازدید در بنگال برای بالاترین covid-19 مرگ و مير نقض هنجارهای

دهلی نو:
در افزایش مشکل برای West Bengal, دولت, دبیر خانه اتحادیه آجی Bhalla در چهار شنبه ناودان, West Bengal دولت برای آن فقیر مهار اقدامات پس از وقوع covid-19 در کشور است.

با وزرا مرکزی تیم (IMCT) ارسال unflattering گزارش بنگال غربی به اتحادیه خانه وزارت در روز دوشنبه این مرکز به شدت مورد انتقاد دولت برای آن فقیر نظارت تشخیص و تست در پی آن دولت به ثبت بالاترین میزان مرگ و میر از 13.2 درصد در هند است.

“نمونه هایی از ازدحام بیش از حد در بازار ضعیف sanitisation حرکت آزاد مردم در اعداد بزرگ بدون ماسک و… قبر نقض مستند دستورالعمل و اجتماعی فاصله هنجارهای” اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: در نامه خود اضافه کرد که مستند نقض شد شایع در کلکته و هوره با این وضعیت نیاز به “اجرای سختگیرانه تر از مستند اقدامات با افزایش حضور پلیس.”

در ارتباط به دولت دبیر کل راجیو سینها, Bhalla همچنین اظهار داشت که وجود دارد خودنمایی شکاف در نظارت و ردیابی تماس از موارد مثبت همراه با عدم وجود هر گونه اطلاعات در مورد تعدادی از خانواده ها و افراد تماس گرفته و برای بررسی covid-19 علائم.

در حالی که Bhalla نیز خواسته دولت برای ارائه آن از PPE و N-95 ماسک با توجه به ICMR استانداردهای, West Bengal است – به عنوان در هر IMCT – شده است uncooperative در تلاش خود را برای مبارزه با گسترش این بیماری همه گیر.

این IMCT گزارش که ارائه شد به این اتحادیه خانه وزارت در دوشنبه می آید در پی این تیم پس از صرف پر سر و صدا دو هفته در کشور با این مرکز بارها و بارها هشدار Mamata نوری-led دولت برای همکاری در مهار و ردیابی ورزش.

“همه مرگ و میر ناشی از covid بیماران خواهد بود که در آمار روزانه مرگ و گواهی خواهد بود صادر شده در بیمارستان با کمیته پزشکان در بررسی یک نمونه تصادفی. این یک گام بزرگ به سوی شفافیت” و اضافه کرد که “این افزایش در مجموع تعداد مرگ از covid بیماران در کشور به 105 در 30 آوریل” به IMCT نامه گفت: یک کپی از است که به مرور توسط نعناع.

این IMCT نیز مطرح شده اشاره کرد و به پرسش در دولت اثربخشی در مقابله با این بیماری همه گیر و اضافه کرد که میزان مرگ و میر تا کنون بالاترین در کشور است. این بسیار مرگ و مير بالا است نشانه ای روشن از کم تست و ضعف نظارت و ردیابی است.”

این IMCT بیشتر اطلاع وزارت خانه که “اختلاف آورده شده است در تعدادی از covid موارد گزارش شده توسط دولت در آن بولتن های پزشکی و ارتباطات با دولت هند است. بولتن در 30 مارس نشان داد فعال covid موارد به عنوان 572, مرخص پس از درمان 139 و تمام شده با توجه به covid 33 ساخت آن در مجموع 744.” آن اضافه شده بیشتر است که در یک ارتباط به اتحادیه وزیر بهداشت از دولت اصلی وزیر بهداشت تعداد کل موارد بود “نشان داد به 931 منجر به اختلاف 187 موارد است.”

“دولت باید شفاف و سازگار در گزارش آمار و ارقام و نه پایین بازی گسترش ویروس” این IMCT گفت:, و اضافه کرد که حتی اگر دولت ادعا کرده یک سطح بسیار بالا از روزانه نظارت در مهار مناطق “هیچ پایگاه داده نشان داده شد و یا نتایج در دسترس ساخته شده” با این کمیته بیان کرد که در طول دوره اقامت خود را در کشور بیش از 50 لاخ مردم بررسی شده است در چهار منطقه.

این IMCT که صرف دو هفته در دولت و کنگره در دولت و اضافه کرد که “IMCT بارها و بارها به دنبال حمایت از دولت در زمینه بازدید و تعامل با مردم, بهداشت حرفه ای و کارمندان دولت. این IMCT نیز به دنبال ملاقات با مدیر دبیر این بخش است. اما آن را تنها می تواند ارتباط برقرار کردن با اصلی وزیر بهداشت از طریق ویدئو کنفرانس در 23 آوریل است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>