دهلی نو: این نارندرا دولت در روز چهارشنبه خواست متحده به نقشه کسانی که تا به حال با حضور Tablighi Jamaat جماعت در پایتخت در ماه مارس در جای پای جنگ و به اقدام علیه شرکت کنندگان خارجی که نقض ویزا خود را شرایط.

در اورژانس تماس ویدئو کنفرانس است که اتحادیه کابینه وزیر راجیو Gauba برگزار شد با دولت رئیس دبیران و مدیران کل پلیس ایالت نیز گفت: برای گام برای اطمینان از کمک به کسانی که تحت تاثیر اجتماعی و اقتصادی از اختلالات ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

یک بیانیه رسمی صادر شده پس از این جلسه گفت که ایالات شدند و حساس در مورد بخش تماس با ردیابی Tablighi Jamaat شرکت کنندگان که مورد نیاز است به عنوان رویداد مطرح شده بود, خطرات به بیماری کروناویروس مهار کردند. متحده خواسته شد تا تماس کامل ردیابی فرایند در جای پای جنگ گفت: این بیانیه است. “آن یافت شده است که خارجی ها که شرکت کرده بود در Tablighi Jamaat نقض کرده ویزا شرایط. ایالات متحده خواسته شد برای شروع اقدام برای تخلف از وضعیت ویزا در برابر خارجی ها و سازمان از این رویداد گفت:” بیانیه است.

اعتقاد بر این است که نزدیک به 4000 نفر حضور داشتند جماعت در پایتخت در ماه مارس و گزارش های پدید آمده از ایالات مانند Telangana و تامیل نادو در مورد برخی از شرکت کنندگان تست مثبت است. حمل و نقل هوایی داخلی وزارت در بیانیه ای گفت: این کار با هوا در هند و مقامات چینی برای ایجاد یک محموله هوایی-پل ارتباطی میان هند و چین برای بحرانی لوازم پزشکی از 3 آوریل به بعد. وزارت و صنعت حمل و نقل هوایی است که مصمم به حمایت هند در جنگ علیه بیماری همه گیر کوروناویروس توسط حمل و نقل پزشکی هوایی-حمل و نقل هند به گوشه های از راه دور در کارآمد ترین و مقرون به صرفه ترین شیوه آن را گفت.

Gauba نیز خواست رهبری دولت برای اجرای PM Garib Kalyan Yojana در هفته آینده که شامل انتقال پول نقد به ذینفع. این ایالت گفته شد: باید سازمان یافته در یک شیوه ای تضمین اجتماعی فاصله. این مرکز همچنین خواستار متحده برای اطمینان از تولید کالاهای ضروری و همچنین به عنوان حرکت خود را بدون هیچ گونه مانعی در حالی که حفظ فاصله اجتماعی. مرکز همچنین گفته متحده به اطمینان حاصل شود که زنجیره تامین خود را حفظ میکنند.

در ضمن تحت ابتکار هواپیمایی وزارت 74 پرواز و حمل و نقل پزشکی محموله در سراسر کشور است. وزارت بهداشت اطلاع داد که بیش از 1600 تایید coronavirus موارد و 38 مربوط به مرگ و میر گزارش شده در کشور است. این بیماری همه گیر است و اختلال در زندگی عادی با سه هفته در سراسر کشور مستند توقف فعالیت های اقتصادی و تحریک بازگشت جمعی از کارگران مهاجر به خانه متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net