مرکز اجازه می دهد تا بین ایالتی سفر از کارگران مهاجر گردشگران

دهلی نو:
اتحادیه خانه وزارت در روز چهارشنبه صادر, تازه, راهنمای حرکت بین ایالتی اجازه می دهد تا رشته کارگران مهاجر گردشگران و دانش آموزان به بازگشت به خانه های خود.

آن گفت: این دستورالعمل جدید را به اثر از 4 مارس “که باید قابل توجهی آرامش به بسیاری از مناطق.”

تا کنون تنها ایالتی جنبش کالاهای اساسی اجازه داده شده است در حالی که کارگران مهاجر می تواند سفر به محل کار خود در محدوده شهر اگر آنها نشان داد که هیچ علائم کروناویروس.

یکشنبه دستورالعمل می گوید همه رشته مردم می تواند بازگشت به خانه خود را در شهرها پس از تحت دقیق پزشکی غربالگری در هر دو منبع و مقصد شهرستانها. متحده نیز باید سازماندهی حرارتی واحد تست و امکانات قرنطینه برای تمام کسانی که رشته به منظور روشن بدون علامت موارد قبل از ارسال آنها را به عقب. این جنبش از مهاجران و گردشگران و دانش آموزان خواهد بود محدود به عدم مهار مناطق.

متحده باید به ترتیب برای مقادیر اتوبوس برای حمل و نقل آن را گفت.

این تصمیم دو روز پس از دیدار بین نارندرا نخست وزیر و وزرای ارشد در جایی که موضوع رشته مهاجر کارگران و دانشجویان مورد بحث قرار گرفت. اوتار پرادش, Bihar, Jharkhand و غرب بنگال متحده که در آن تعداد زیادی از مهاجران آمده از درخواست کرده بود که به آنها اجازه داده شود به بازگشت به خانه. این Odisha دولت گفت که این مرکز باید مجموعه ای از دستورالعمل های عملیاتی استاندارد (SOP) برای افرادی که در حال بازگشت.

“با توجه به مستند کارگران مهاجر زائران دانش آموزان گردشگران و افراد دیگر به رشته در مکان های مختلف” اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla گفت: در نامه ای به متحده است. “همه کشورها باید تعیین گرهای مقامات و توسعه پروتکل های استاندارد برای دریافت و ارسال رشته مردم است.”

دولت که نگهداری سخت افروزی در مرزهای اجازه می دهد جنبش تنها خدمات ضروری را در حال حاضر هماهنگی با یکدیگر برای اطمینان از عبور امن به صدها هزار نفر رشته در سراسر کشور است.

ارسال و دریافت متحده باید به توافق برسند به حرکت از طریق جاده تنها پس از مردم به نمایش در آمد و به بدون علامت این مرکز گفت:, و اضافه کرد که دولت نیز باید سازماندهی کاملا مقادیر اتوبوس.

“در بدو ورود در مقصد خود این افراد می توان به نمایش های محلی, مقامات بهداشت و درمان و نگهداری در قرنطینه مگر اینکه ارزیابی نیاز به نگه داشتن فرد در نهادی قرنطینه” Bhalla گفت: تکرار کرد که “آنها را نگه داشته با دوره ای سلامت بررسی یو پی اس”.

صفحه اصلی وزارت حرکت یک گام بزرگ به سوی کاهش مستند حتی به عنوان متحده همچنان به تقاضا فرمت فراتر از 3 ممکن است.

هر چند متحده باید اجازه فعالیت های خاص پس از تجدید نظر در دستورالعمل های صادر شده توسط اتحادیه خانه وزارت در 15 مارس برای مبهوت بلند کردن اجسام از مستند مخالفان گفت: این مرکز باید با گسترش دامنه حمل و نقل.

“من از تصمیم دولت اجازه می دهد تا بین ایالتی جنبش کارگران مهاجر و دانش آموزان با اتوبوس پس از آزمایش آنها است. این شده است یک تقاضا از حزب کنگره از اواسط ماه آوریل است. اتوبوس ها به تنهایی نمی تواند کافی باشد. بهتر است به اجرا بررسی قطار نقطه-به-نقطه به حرکت تعداد زیادی از کسانی که تمایل به مهاجرت به ایالات” کنگره رهبر P. چیدمبرم گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>