سرآشپزها مشهور متحد برای خوراک گرسنه کمک به خونریزی رستوران در آمریکا

زمانی که خوزه آندرس برای اولین بار به نیویورک شهرستان, wide-eyed ملوان در نیروی دریایی لنگر انداخت در غرب 30th خیابان پر از جاه طلبی. در دهه های بعد برنده جایزه آشپز مجلل سالن غذا در این خیابان و در خدمت 40,000 وعده های غذایی در این هفته در سراسر شهر جایی که او ساخته شده است رویاهای خود را و است که در حال حاضر ایالات متحده در کانون Coronavirus بیماری همه گیر.

آندرس که رستوران در ایالات متحده شامل بازار Jaleo و دو Michelin Somni تاسیس آشپزخانه مرکزی جهان در سال 2010. آن را در خدمت بیش از 15 میلیون وعده های غذایی در سراسر جهان پس از طوفان و آتش سوزی و حوادث دیگر.

پس از همه گیر سازمان خود را در خدمت بیش از 7,50,000 وعده های غذایی از میامی و لس آنجلس به لیتل راک آرکانزاس و Fairfax, Virginia. آثار آن را در خارج از مکان هایی مانند کتابخانه ها, کامیون های مواد غذایی و توقیف رستوران, تغذیه 125 بیمارستان های دانش آموزان در مدرسه ناهار برنامه ها و حتی قرنطینه مسافران کشتی کروز.

آندرس انباشته از لیست شبکه در سراسر جهان با تکیه بر سرآشپز مشهور بگیرید و یاد دهید از جمله Rachael Ray, Guy Fieri و مارکوس Samuelsson برای تغذیه گرسنگان و شناور فروتن آشپزخانه رستوران در سراسر آمریکا که در آن بسیاری از شروع حرفه خود.

در شهر نیویورک او راه اندازی یک کافه برای خدمت به کوه سینا بیمارستان صحرایی در پارک مرکزی. در هارلم او با استفاده از “خرد” تلویزیون قاضی Samuelsson قرمز Rooster رستوران برای تغذیه خانواده است.

Samuelsson میامی رستوران نیست به روی عموم باز است اما به جای ترک آن را خالی او تبدیل آن به جهان مرکزی ، آنها در خدمت ساندویچ و سالاد وجود دارد به گذاشته و مهمان نوازی کارگران بی خانمان شهروندان و رانندگان.

های اخیر وعده های غذایی در مراکز ارشد در واشنگتن, دی سی, شامل خامه ای گوجه فرنگی, پاستا با سبزیجات, برنج و گشنیز کاسه با چاشنی نخود و اسفناج صدر با مرکبات و سرکه بریزید و ترد چیپس.

آندرس بود در میان برای اولین بار به رستوران خود را امیدوار به ایجاد یک طرح برای سرآشپزها در سراسر جهان در مورد چگونه به استفاده از رستوران و استخدام کارگران در حالی که تغذیه گرسنه است. “این عملیات در حال رشد است هر روز,” او گفت:. در کالیفرنیا Fieri است که در حالت آماده به کار آماده با 48-پا بلند (15 متری) نجات و تیم پشتیبانی. “مرد آماده رفتن” آندرس گفت. “این مثل این است که جنگ. شما نیاز به نیروهای آماده برای عمل است.”

Fieri در مقایسه دیرین خود دوستی با آندرس و دیگر سرآشپزها مشهور به “بازی کردن در یک گروه است.”

“هنگامی که شما اویختن با سخاوتمندانه نیکوکار جنگ سالاران مانند Jose Andres همه شما می خواهید انجام دهید این است رفتن بزرگتر بهتر” گفت: Fieri که پخته شده در کنار آندرس در طول سال گذشته آتش سوزی کالیفرنیا.

در روزهای اولیه از شیوع Fieri تلویزیون میزبان “Diners, Drive-Ins and Dives” نیز می خواستم به انجام بیشتر. او خریداری $50,000 در کارت های هدیه به حمایت از رستوران های محلی. او با ارسال ده ها تن از شخصی به مدیران اجرائی از شرکت های مواد غذایی کمک های مالی به دنبال.

“به عنوان شام ما همیشه آنهایی که درخواست رستوران ها برای کمک به. ما از سرور به مراقبت های ویژه ای از جداول ما این بار من به گوش دادن به داستان ما و bussers به تمیز کردن ما messes” Fieri گفت. او در توصیف این برنامه به عنوان “یک پتو گرم همانطور که اگر به می گویند:” هی ما به شما کردم. ما به نوبه خود برای کمک به شما برای یک بار.” ری اعلام کرد که 4 میلیون دلار کمک مالی روز شنبه از دو سازمان های خیریه. نیمی را به تغذیه و تغذیه ای برنامه ها از جمله جهان مرکزی ، نیم دیگر را پشتیبانی امداد و نجات حیوانات, تغذیه و دامپزشکی برنامه های.

“ما یک فاجعه صندوق امداد توسط مبدا و یا میل, اما این چیزی است که ما شده ایم کاملا رک و پوست کنده در چند سال گذشته” او گفت: AP در یک مصاحبه تلفنی. آندرس’ سازمان یکی از بزرگترین دریافت کنندگان.

در مینه سوتا, آشپز, dwell بود در میان برای اولین بار وجود دارد به شاتر خود را در رستوران از ترس برای ایمنی کارگران. بعد او بنیاد هم مستقل رستوران ائتلاف استخدام لابی به صدا در واشنگتن برای رستوران ها به خصوص مادر و پاپ هستند. او اشاره کرد که از جمله رستوران ها بسیاری از مردم اولین شغل به عنوان نوجوانان و کارفرمایان بالا از مادران مجرد و کسانی که در انتقال از زندان است.

“ما نمی توانیم شکست. (رستوران) باید باز و آماده به استقبال کارگران خود را پشت” گفت: Zips. “اگر ما نمی تواند انجام دهد که از آن خواهد شد یک اقتصادی و انسانی فاجعه فرهنگی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>