مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) ممکن است اصرار آمریکایی ها برای پوشش چهره خود را در مکان های عمومی برای محافظت از خود و دیگران در میان coronavirus همه گیر واشنگتن پست گزارش شده است.

این پیشنهاد در صورت تصویب خواهد تماس برای آمریکایی ها به استفاده از پارچه پوشش به جای فولاد و N95 ماسک شده اند که در تامین کوتاه مدت در بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی سراسر کشور پست اشاره کرد و افزود که این پوشش به طور بالقوه می تواند به کاهش خطر ابتلا فرد آلوده انتقال ویروس است.

مذاکرات هنوز در حال انجام ناشناس فدرال رسمی تایید به روزنامه.

تبلیغات

دوم مقام گفت که این توصیه می تواند کمک به “صاف منحنی” ویروس گسترش یافته است.

CDC می کند در حال حاضر توصیه می کنند که افراد سالم پوشیدن ماسک یا پوشش بیش از چهره خود را به جای توصیه که هر کس در تعامل اجتماعی فاصله گرفتن و ایستادن حداقل شش فوت دور از شخص دیگری.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCuomo کبابی با برادر در مورد در حال اجرا برای رئيس جمهور: “نه. هیچ ” ماکسین واترز رها بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن COVID-19 پاسخ: ‘توقف تبریک خود را! شما یک شکست’ مراتع استعفا از کنگره سر به کاخ سفید بیشترخواسته دوشنبه در روزانه کاخ سفید جلسه اگر هر کس باید پوشیدن غير ماسک به خبرنگاران گفت که گزینه “قطعا چیزی است که ما می تواند بحث در مورد” و این که “این می تواند چیزی شبیه به آن برای یک دوره محدود از زمان است.”

سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb توصیه می شود این تغییر به عنوان نویسنده سرب از یک بیماری همه گیر طرح پاسخ یکشنبه منتشر شده توسط American Enterprise Institute. این گزارش می گوید که “هر کس از جمله افراد بدون علائم باید تشویق به پوشیدن غير پارچه ماسک صورت در حالی که در مردم است.”

در مصاحبه با CBS “چهره ملت” روز یکشنبه گفت: مردم باید در نظر پوشیدن کتان اضافه کرد: “ما باید با قرار دادن دستورالعمل از CDC در مورد چگونه شما می توانید یک ماسک را بر روی خود را.”

برخی نگران هستند که یک ماسک می تواند تبدیل به آلوده و نمی تواند به درستی تمیز و یا دفع منجر به انتقال از coronavirus پست گزارش شده است.

تبلیغات

Ilhem Messaoudi یک دانشگاه کالیفرنیا در ارواین اپیدمیولوژی به این روزنامه گفت که این ویروس گسترش سنگین از طریق قطرات تنفسی.

“با توجه به کمبود PPE در دسترس ما بهداشت و سلامت نیروی کار آن است که غیر مسئولانه برای هر کسی که به نشان می دهد که همه ما باید همین ماسک, کاهش عرضه برای پرستاران و پزشکان که لازم نیست از درمان علامتی بسیار بیمار بیماران از 6 فوت دور” Messaoudi گفت.

“ماسک های خانگی به لحاظ نظری می تواند ارائه برخی از حفاظت در صورتی که مواد و مناسب بهینه سازی شده اما این نامشخص است” جفری Duchin یک مقام بهداشتی در سیاتل و پادشاه شهرستان بشویید. گفت: پست. “همچنین ممکن است که ماسک-پوشیدن ممکن است افزایش خطر ابتلا به عفونت اگر توصیه های دیگر (مانند شستن دست و فاصله) به احتمال زیاد کمتر به دنبال داشته باشد و یا اگر ماسک آلوده و لمس کرد.”

“به خوبی طراحی شده در خانه و یا تجاری تولید ماسک برای عموم که نمی رسم بر تامین نیاز توسط کارکنان بهداشتی درمانی به طور بالقوه می تواند ارائه برخی از حفاظت,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im