مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) صادر مشاوره سفر اواخر شنبه شب برای نیویورک سه جانبه دولت منطقه پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump سفارشات نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا به وظیفه فعال برای coronavirus پاسخ تهمت ادعا میکند قدرت تصمیم گیری اطلاعات بازرس کل محرک می دهد کنگره مبارزه با یک ویروس با اشتباه ابزارهای بیشتر اعلام عمومی بهداشت و درمان توصیه های, در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

این خبر چند ساعت پس از رئیس جمهور گفت که او با توجه به کوتاه مدت قرنطینه از “نقاط داغ” در بخش هایی از منطقه سه ایالت نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. این کشورها باید مایع جمعیت که سفر در داخل و خارج از شهر نیویورک که در آن موارد از coronavirus و مرگ و میر به دلیل این بیماری همچنان به افزایش در نرخ هشدار دهنده.

در یک سری از توییت های ارسال شده توسط تهمت شنبه شب رئیس جمهور اشاره کرد که پس از مشورت با اعضای دولت او و رهبران محلی, یک, سفر, مشاوره, نه یک “اجرا قرنطینه” خواهد بود مناسب اندازه گیری را در منطقه است.

تبلیغات

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشورت با فرماندار نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند @CDCgov به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال است. یک قرنطینه لازم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

CDC نهایی متوجه اواخر شنبه شب.

مشورتی مانع زندگی مردم در آن سه متحده از سفر در داخل کشور. آن را نمی شود به کسانی که شاغل زیرساخت های حیاتی صنایع به عنوان تعریف شده توسط وزارت امنیت داخلی که اغلب رفت و آمد بین این سه متحده است.

تبلیغات

“با توجه به گسترده جامعه انتقال COVID-19 در منطقه CDC خواستار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز بلافاصله موثر” CDC گفت: در ایمیلی به خبرنگاران گفت.

همانطور که از شنبه شب در نیویورک بیش از 52,000 مورد تأیید و 728 و میر گزارش شده; نیوجرسی بیش از 11,000 مورد تأیید و 140 و میر گزارش شده; و کانکتیکات است بیش از 1000 مورد تأیید و 27 و میر گزارش شده.

CDC در حال حاضر مشاوره منع مردم از بیمورد سفر هر چند مشورتی مشخص نیست بخش هایی از کشور. وزارت امور خارجه صادر کرده است محدودیت های مسافرتی در برخی از کشورها سخت ترین ضربه توسط ویروس مانند چین و ایتالیا و اسپانیا.

اما برخی از ایالت ها گرفته اند و آن را بر خود برای تضعیف سفر به دیگر نقاط کشور و قرنطینه خود باید آنها را وارد کنید برخی از کشورهای خاص از COVID-19 “نقاط داغ.”

روز جمعه ماساچوست رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر (R) اعلام کرد که هر فرد با ورود دولت در حال حاضر خواهد شد به دستور خود در قرنطینه به مدت 14 روز و به مردم گفت “نه [به] سفر به جوامع ما, به خصوص اگر شما علائم است.”

همان روز فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) همچنین اعلام کرد اجباری 14-روز خود قرنطینه در هر مسافران ورود دولت از لوئیزیانا که شاهد یک انفجار از coronavirus موارد است.

رود آیلند فرماندار جینا Raimondo (D) صادر شده و دستور جمعه تصویب اقدامات جدید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus که اجازه می دهد مأموران اجرای قانون برای متوقف کردن ماشین ها و جمع آوری اطلاعات در مورد رانندگان باید آنها نیویورک پلاک با توجه به گزارش از بلومبرگ.

این داستان به روز شده در 9:44 بعد از ظهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im