CDC سر: تا 25 درصد از کسانی که با کروناویروس هرگز نشان می دهد علائم

به عنوان بسیاری از آنجا که 25 درصد از افراد مبتلا به کروناویروس ممکن است هرگز نشان می دهد نشانه ها می گوید: مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield.

در یک شنبه در مصاحبه با NPR, Redfield گفت که COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, گسترش “به مراتب ساده تر” از آنفولانزا در بخشی به دلیل آن به نظر می رسد مردم می تواند گسترش ویروس تا 48 ساعت قبل از آنها احساس بیمار اگر حتی نشان دادن علائم در همه.

“این کمک می کند تا توضیح دهد که چگونه به سرعت این ویروس همچنان به گسترش در سراسر کشور از آنجا که ما بدون علامت فرستنده و ما باید افرادی که در حال انتقال 48 ساعت قبل از تبدیل شدن آنها به علامتی,” او گفت:.

تبلیغات

این ویروس در حال گسترش است به سرعت در ایالات متحده با 165,870 موارد تایید کرد که از صبح روز سه شنبه.

از آنجا که هنوز هم گسترده نیست تست برای COVID-19 در آمریکا مشخص نیست که چگونه بسیاری از مردم در واقع آن را داشته باشد.

دولت فدرال است که ترغیب مردم به عمل اجتماعی فاصله اقدامات مانند کار از خانه و اقامت حداقل شش فوت دور از دیگران به سرعت گسترش ویروس و جلوگیری از هجوم بیماران از قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی.

این امر به ویژه مهم برای افرادی که در ظاهر سالم به دنبال آن اقدامات پس آنها می توانند حامل ویروس به جمعیت های آسیب پذیر.

“پس اين فاصله است که ما در حال هل دادن … یک سلاح قدرتمند که بسته خواهد شد این شیوع پایین زودتر از آن در غیر این صورت تعطیل شده اند,” Redfield گفت.

Redfield گفت که او انتظار دارد انتقال این بیماری به کاهش در ایالات متحده در اواخر بهار و اوایل تابستان است اما CDC در حال آماده سازی برای موج دوم به آمار در پاییز و یا اوایل زمستان است.

“امیدوارم ما به شدت دوباره در آغوش برخی از استراتژی های کاهش که ما تعیین کرده اند تا به حال تاثیر به خصوص اجتماعی فاصله,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de