CDC را آزمایش کرده است 1,583 مردم برای coronavirus

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) را آزمایش کرده است 1,583 مردم برای coronavirus پس از اولین موارد شناسایی شده در ایالات متحده در ماه ژانویه مقامات بهداشتی میگویند.

غذا و داروی آمریکا (FDA) کمیسر Stephen هان خبرنگاران در کاخ سفید این رقم را افزایش دهد به عنوان تست های بیشتر در حال حمل در سراسر کشور به آدرس تقاضا است. اما مقامات ساخته شده روشن است که یک فرد می تواند آزمایش می شود تنها در صورتی از آن تصویب شد توسط یک دکتر یا بهداشت عمومی رسمی در تناقض رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpTrump به جایزه مدال آزادی برای گلف بازان عوايد و گری بازیکن سناتور دموکرات درخواست طبقه بندی شده جلسه توجیهی پیش از Burisma مربوط به حکم رای می یابد نظرسنجی هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “خود محور’ بیشتر‘s قبلی ادعا می کند در مورد تست در دسترس است.

در ضمن CDC به تازگی حمل به اندازه کافی کیت به بهداشت عمومی آزمایشگاه برای تست 75,000 بیماران هان گفت.

تبلیغات

CDC و بهداشت عمومی آزمایشگاه تا به حال اجرا 5,861 آزمون coronavirus به عنوان پنج هان گفت: هر چند مقامات می گویند که چگونه بسیاری از مجموع بیماران آزمایش شده اند.

نوزده نفر کشته شده اند در ایالات متحده از coronavirus و بیش از 300 مورد تایید شده است در داخل کشور از جمله جامعه شیوع گسترش در واشنگتن و کالیفرنیا و تعداد فزاینده ای از موارد در ایالت نیویورک است.

پس از مواجهه با انتقاد بیش از CDC را با سرعت از تست در ایالات متحده FDA ساخته شده آن را آسان تر برای تجاری آزمایشگاه برای تولید و انجام آزمون خود را.

بیش از 2.1 میلیون نفر از کسانی که آزمون روانه بازار خواهد شد در روز دوشنبه به تجاری آزمایشگاه هان گفت که ترجمه به حدود 850,000 مردم است که می تواند آزمایش می شود چرا که زمان CDC دستورالعمل نیاز به دو سواب در هر بیمار است.

اما آمریکایی ها نمی خواهد بود قادر به گرفتن تست شده برای coronavirus مگر آن دستور داده شده است که توسط یک دکتر یا بهداشت عمومی رسمی بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: روز شنبه.

آذر دیدگاه در تضاد با رئیس جمهور تهمت ادعای یک روز قبل از آن که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون” آمده و در میان انتقاد از دولت توانایی به سرعت انتشار آزمایشات تشخیصی در سراسر کشور به عنوان موارد جدید از coronavirus پاپ آپ در هر روز.

تبلیغات

“شما ممکن است به یک آزمون مگر اینکه یک دکتر یا بهداشت عمومی رسمی تجویز آزمون” آذر خبرنگاران گفت: در خارج از دوربین جلسه مطبوعاتی در کاخ سفید است.

“این است که ما سیستم پزشکی در ایالات متحده” او ادامه داد. “در همان راه شما ممکن است یک قلب پزشکی اگر پزشک نمی تجویز کند که یا می گویند آن را نشان داد, شما ممکن است یا نه.”

آذر در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا می کنند یک روز قبل از آن در طول یک تور از CDC اصرار رئیس جمهور صرفا “با استفاده از کوتاه نویسی” و “اعداد را می داند.”

“آنچه رئیس جمهور گفت: روز گذشته در CDC است که مطابق با آنچه FDA و CDC می گویند که ما به عنوان تنظیم کننده و یا به عنوان کسانی که حمل و نقل در این آزمون هستند و نه محدود که می توانید آزمایش” آذر گفت. “ما در حال ترک است که به قضاوت حرفه ای پزشکان و بهداشت عمومی آزمایشگاه مقامات.”

آذر گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد که افرادی که پزشک توصیه می کند گرفتن یک آزمون باید قادر به گرفتن یک. او و هان توضیح داد که یک دکتر است بیشتر احتمال دارد به منظور تست اگر یک فرد دارای مشکلات اساسی است بزرگتر و یا نشان می دهد عوارض جدی به نشان می دهد که آنها ممکن است بیشتر در معرض این ویروس.

مقامات تاکید کرد که دولت ramping تا حمل و نقل آن از آزمون به دیدار انتظار می رود تقاضا پس از مقامات بهداشت عمومی و اعضای کنگره خواسته اند که دولت برای ارسال تست های بیشتر با توجه به موارد بیماری را افزایش دهد.

تست شد با تاخیر پس از CDC ارسال معیوب آزمون در ماه گذشته. وجود دارد هزاران نفر از مردم تحت قرنطینه در ایالت نیویورک بسیاری از آنها شده اند تست شده اما می تواند این بیماری است.

بهداشت عمومی ادارات در سراسر کشور باید معیارهای اکید هدایت که آزمایش می تواند به عنوان منابع محدود هستند.

آزمون معمولا برای افرادی که تماس نزدیک با یک مورد تایید شده اند سفر از مناطق در معرض خطر و یا کشور و یا جدی بیماری های تنفسی با هیچ علت واضح است. افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی نیز در حال اولویت بندی برای تست چرا که آنها بیشتر در معرض خطر مرگ اگر آنها آلوده.

“ما شده است انتظار برای افزایش تست ظرفیت در جامعه ما” گفت: داو کنستانتین اجرایی از پادشاه کانتی در ایالت واشنگتن با توجه به وال استریت ژورنال.

“این بوده است که فشار فوق العاده ای برای بهداشت عمومی به تریاژ کسانی که در آزمون” کنستانتین اضافه شده/

آذر شنبه اظهار داشت که کالیفرنیا و واشنگتن دو ایالت در برخورد با ویژه نرخ بالای coronavirus موارد — “باید همه چیز آنها نیاز به در نظر تشخیص است.” او نیز اختلاف است که شهر نیویورک به حال کافی تست کیت ساعت پس از مسئولان شهرستان گفت: عدم وجود تست در دسترس بود مانع توانایی خود را برای مهار شیوع.

هان به خبرنگاران گفت که دولت با اولویت بندی که در آن کشتی های آزمون به آدرس مناطق در برخورد با پتانسیل شیوع بیماری مانند کالیفرنیا و واشنگتن است.

“ما اولویت بندی حمل و نقل در اوایل به کشورهایی که مورد نیاز آنها بیشتر” هان گفت. “ما با تولید کنندگان و CDC به عنوان بهداشت عمومی اطلاعات در مورد [مناطق] که بیشتر نیاز دارید. ما قطعا کمک خواهد کرد به اولویت دادن به کسانی که محموله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>