CDC مدیر تلاش می کند به راه رفتن به عقب در سخنان coronavirus

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield در چهار شنبه سعی در خلق و خوی اظهارات او در مورد خطر موج دوم رمان کروناویروس گفت: محوری خود را در نظرات قرار بود به اصرار آمریکایی ها به آغوش واکسن برای آنفولانزا.

“من نمی گویم که این خواهد بود بدتر است. به من گفت آن خواهد بود مشکل تر است و به طور بالقوه پیچیده تر است چرا که ما را آنفلوآنزا و کروناویروس در گردش در همان زمان” Redfield گفت: در بالای کاخ سفید جلسه شنبه شب.

CDC مدیر نظرات آمد ساعت پس از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpPelosi: مغلوب ساختن پیشی جستن ‘درگیر در حواس او را پرت’ میان ‘شکست کامل’ در آزمون دانشگاه هاروارد در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: مالیات دهندگان بودجه کمک خواهد کرد دانش آموزان متاثر از coronavirus نظرسنجی: بیش از 70 درصد از آمریکایی ها حمایت coronavirus stay-at-home سفارشات بیشتر در مورد شکایت واشنگتن پست گزارش از روز سه شنبه که شامل سلامت رسمی نظرات گفته CDC رئیس را روشن بیانیه مورد نظر خود.

تبلیغات

“کلید به نظر من و به این دلیل است که من واقعا می خواستم به استرس آنها بود به درخواست تجدید نظر به مردم آمریکا و به آغوش واکسن آنفولانزا با اعتماد به نفس” Redfield گفت.

Redfield اذعان کرد که نظرات خود را به پست منتشر سهشنبه نقل شد دقت اما او و مغلوب ساختن پیشی جستن گرفت و موضوع را با خروجی اخبار را تیتر مشخص است که Redfield به عنوان هشدار داد که “موج دوم از coronavirus است به احتمال زیاد حتی بیشتر ویرانگر است.”

Redfield گفت: در این جلسه که او معتقد است که بهداشت عمومی زیرساخت های مقامات را در محل سقوط می آیند – از جمله تماس با ردیابی و نظارت – جلوگیری می کند نیاز برای آمریکایی ها به توسل به سختگیرانه اجتماعی فاصله شیوه در محل در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن در شروع جلسه eviscerated پست تماس با مقاله “خبر جعلی” و تیتر نادرست است.

“این امکان وجود دارد که این حمله از این ویروس در کشور ما زمستان آینده واقع خواهد شد حتی سخت تر از یکی از ما فقط از طریق رفت” Redfield به این روزنامه گفت: در مصاحبه. “و هنگامی که من گفته ام این را به دیگران آنها نوع قرار دادن سر خود را به عقب آنها را درک نمی کنند آنچه منظور من است.”

تبلیغات

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی شنبه صبح که Redfield شده بود “کاملا نقل قول نابجا,” ارجاع سی ان ان گزارش نظرات خود را.

“CDC مدیر کاملا نقل قول نابجا توسط Fake News @CNN در Covid 19. او خواهد شد قرار دادن یک بیانیه” به رئیس جمهور نوشت.

مقاله ای که منتشر شد شنبه بعد از ظهر سوالاتی در یک جلسه مطبوعاتی در روز سه شنبه شب. در آن زمان دکتر دبورا Birx که هماهنگی فدرال پاسخ به این ویروس نشانه های او مخالفت با ایده موج دوم می تواند مخرب تر است.

“من نمی دانم اگر آن را بدتر خواهد بود. من فکر می کنم این بوده است بسیار بد است. هنگامی که شما ببینید که چه اتفاقی در نیویورک بود که بسیار بد است. من معتقدم که ما باید سیگنال های هشدار اولیه,” Birx گفت و اشاره کرد که مسئولان امر باید نظارت در محل شناسایی موارد به خصوص در میان آسیب پذیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>