CBS گیل پادشاه به میزبان تماس زنده در رادیو نشان می دهد در coronavirus

“فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاهگیل KingThe هیل 12:30 گزارش: دموکرات تاخیر کنوانسیون بیش از coronavirus Fauci رد تهدید به مرگ: ‘آن’ زوکربرگ دروازه تیم تا به کمک M برای تحقیقات به کروناویروس درمان بیشتر خواهد شد میزبان یک زندگی برنامه های هفتگی در SiriusXM است که تمرکز در درجه اول در این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به چهارشنبه اعلام از رادیو ماهواره ای ارائه دهنده.

“گیل پادشاه در خانه” راه اندازی خواهد شد محدود به شش قسمت run در روز پنج شنبه با شروع در 5 p. m. ET.

“پادشاه را از تماس و صحبت مستقیم با آمریکایی ها را تحت تاثیر قرار مستندات و اجتماعی فاصله اقدامات پس از شیوع کروناویروس و بشنوند که چگونه آنها در حال مقابله با این واقعیت جدید” با توجه به اعلام.

تبلیغات

“شاه که آشکارا صحبت در مورد تجارب خود جدا شده بودن در خانه را با شنوندگان در مورد موضوعات از جمله سلامت روانی مرور مدرسه در منزل, مدیریت بچه ها استرس عاطفی احساس تنهایی توسط بسیاری از, نشاط بخشی, داستان از مردم داوطلبانه” این بیانیه می افزاید.

65-در سال چند امی و برنده جایزه که همچنین به عنوان سردبیر در بزرگ-O, The Oprah Magazine, می گوید این مهم است برای انتقال بر روی نشان می دهد که چگونه به “احساسی متصل و درگیر با یکدیگر است.”
 
“این چنین سورئال بار. من مشتاقانه منتظر شنیدن چگونه همه احساس و تفکر…ما چگونه حرکت عدم اطمینان از این لحظه؟” پادشاه می گوید. “به عنوان نگران کننده به عنوان این است که من معتقدم که ما آن را از طریق. در حالی که آن را بسیار مهم به لحاظ اجتماعی دور آن را فقط به عنوان مهم است برای ما به عاطفی متصل و درگیر با یکدیگر است.”

این برنامه خواهد شد در SiriusXM را ستاره کانال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>