ایسنا رئیس خبرنگار عمده گرت راه اندازی کرده است جدید پادکست “Debriefing این جلسه” که تمرکز خود را بر کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسات.

پادکست که پخش weeknights در 9:00 بعد از ظهر می آید که روزانه توجیهی تولید شده مخاطبان زیادی را با بسیاری از آمریکایی ها در خانه گیر کرده.

“نه هر کس می تواند گوش دادن به و یا تماشای همه از این جلسه. اما از مردم می خواهم به دانستن آنچه اتفاق می افتد” گرت گفت: در یک ایمیل به تپه. “در اینجا آنها می توانند پیدا کردن کلید تحولات و دیدگاه های کارشناسان و سلامت خبرنگاران. این پادکست این است که راه دیگری برای ارائه واقعیت-بر اساس گزارش و زمینه است که مردم آمریکا است ولع مصرف در طول این زمان بحرانی.”

تبلیغات

این جلسات آمده اند تحت انتقاد از منتقدان که می گویند تهمت استفاده روزانه مطبوعات جلسات به عنوان کمپین تبلیغات. CNN و MSNBC باید هر دو برش دور از جلسات و گفته اند که بینندگان آنها به دنبال نشان می دهد مناسب ترین و مهم بخش.

گرت گفت: جلسه توجیهی گاهی اوقات “سرگردان.”

“جلسه یک مستقیم اخبار رویداد. اما از آن می رود و گاهی سرگردان. ما می خواستیم برای تقطیر اضافه کردن دیدگاه و آن را در بالای کارشناسان برای کمک به مردم یاد بگیرند و درک آنچه اتفاق افتاده است در هر روز داده شده” گرت گفت.

دیگر همشهری روزنامه نگاران و کارشناسان از جمله ایسنا کاخ سفید خبرنگار بن تریسی و CBS اخبار پزشکی کمک کننده دکتر دیوید Agus ارائه شده تجزیه و تحلیل و زمینه همراه با گارت.

“اگر ما این کار را بعد از هر جلسه تیم من را مفتخر و خوشحال است. ما امیدواریم که مخاطبان مطلع خواهد شد و اطمینان از واقعیت” او گفت:.

گرت 57 پیوست سلامت به عنوان رئیس آن کاخ سفید خبرنگار در سال 2012.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im