جزایر کیمن ترین مقصد مورد نظر برای مخفی کردن و شستن پول: مطالعه

فرانکفورت: انگلیسی در خارج از کشور, قلمرو جزایر کیمن ایالات متحده و سوئیس انجام بسیاری برای کمک به جهان ثروتمندترین شهروندان پنهان کردن و شستن پول با توجه به رتبه بندی منتشر شده در سه شنبه توسط یک گروه فشار برای اصلاحات.

این مطالعه توسط Tax Justice Network آزمون چقدر کشور های حقوقی و مالی سیستم قادر به پنهان کردن ثروت با چک کردن برای مثال در پول شویی قوانین کنترل و میزان فعالیت مالی در یک کشور است.

این پژوهش در میان مجدد بحث در اطراف اصلاحات مالی, پس از رسوایی در اروپا مربوط به پول روسیه با استفاده از بالتیک به عنوان یک سنگ پله به جهان غرب است.

الکس Cobham, مدیر اجرایی مالیات عدالت, شبکه گفت که “انگلیس و آمریکا محور محرمانه” شد تشدید فساد و مالیات ،

در آن تجزیه و تحلیل نویسندگان این مطالعه گفت: این جزایر کیمن بخشی از آنچه که به آن لقب بریتانیا ‘عنکبوت’ از ماهواره که در لندن تحت تاثیر قوانین و انتصاب مقامات.

یک سند نشان داد و گفت اتحادیه اروپا در نشست وزیران دارایی اضافه شده اند قلمرو عضو اتحادیه اروپا در لیست سیاه از پناهگاه های مالیاتی همراه با پاناما سیشل و پلو.

این جزایر کیمن است که نزدیک به کوبا و قرار گرفت در این مطالعه به عنوان برجسته ترین مرکز مالی پنهان کاری میزبان بیش از 100,000 شرکت و تعدادی که پیشی مردم محلی است.

دولت خود گفت: TJN مطالعه نادیده گرفته شود این واقعیت است که آن را ملاقات استانداردهای جهانی و اضافه کرد که آن کار نمی کند “در مخفی” اما همکاری با مقامات در سراسر جهان است.

دولت بریتانیا گفت که آن رانندگی بیشتر مالیاتی شفافیت جهانی که جزایر کیمن شد رایگان به مجموعه خود را مالیات.

این مطالعه همچنین به طور خاص ایالات متحده برای انتقاد کرد و گفت که اگر چه واشنگتن تحت فشار قرار دادند کشورهای دیگر برای اصلاح آن انجام نداده و به اندازه کافی به مهر کردن غیر قانونی جریان پول در خانه ضعیف مرموز پوسته شرکت در برخی از کشورها.

مالیات عدالت شبکه قرار داده سوئیس در مقام سوم در رتبه بندی خود را پشت سر ایالات متحده گفت: آن پنهان کاری بانک اصلاحات برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات مالی خارجی با مقامات کاربردی تا حد زیادی به کشورهای ثروتمند به جای آنهایی که ضعیف.

دولت سوئیس سخنگوی آن گفت: اعمال استانداردهای بین المللی و دستاوردهای آن به رسمیت شناخته شده بودند توسط پان ملی بدن. وزارت خزانه داری ایالات متحده نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

مالیات عدالت, شبکه که قرار بود در سال 2003 و منابع مالی خود از کمک های مالی و کمک های مالی را با موفقیت لابی برای بیشتر تبادل اطلاعات در سطح بین المللی بین مقامات مالیاتی.

این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. تنها تیتر تغییر کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>