کاوالیرز سر مربی جان Beilein رود به استعفا توسط چهار شنبه

اول سال سر مربی جان Beilein است که انتظار می رود به راه رفتن به دور از کلیولند کاوالیرز توسط چهار شنبه, با توجه به گزارش های متعدد.

Cavs و Beilein شد در مذاکرات روز شنبه که اجازه می دهد این دو به بخشی از راه ورزشی را شمس Charania و جیسون لوید و ESPN آدریان Wojnarowski گزارش شده است.

Beilein امضا قرارداد در ماه مه به مدت چهار سال با یک تیم گزینه ای که انجام حقوق و دستمزد به ارزش 4 میلیون دلار به 4.5 میلیون دلار در هر سال است. او تعجب استخدام پس از او صرف 41 سال در این دانشکده رتبه 12 گذشته در میشیگان.

Cavs (14 تا 40) برگزاری دومین-بدترین رکورد در لیگ و بدترین مارک در کنفرانس شرق. Beilein, 67, موفق به ارتباط با خود بازیکنان تقریبا از همان آغاز با ورزشی گزارش در ماه دسامبر که بازیکنان بودند تنظیم او را و نمی خواهم خود را دانشگاهی ،

دانشیار سر مربی J. B. Bickerstaff, 40, است انتظار می رود برای موفقیت Beilein. Bickerstaff خواهد بود Cavs’ ششمین سر مربی در گذشته هفت فصل است.

• دیترویت پیستونز و Reggie Jackson توافق در قرارداد خریداری هموار کردن راه برای گارد به ثبت نام با یک تیم دیگر بنا به گزارش لس آنجلس کلیپرز.

جکسون 29 است در آخر فصل از پنج سال 80 میلیون دلار قرارداد او امضا شده در سال 2015 با پیستون که به دست آورد او که سال در تجارت با شهر اوکلاهما. او به طور متوسط 14.9 امتیاز و 5.1 کمک این فصل اما او محدود شده است و به 14 بازی به دلیل مصدومیت.

در جای دیگر

نسکار نیومن هشدار

راننده نسکار Ryan Newman بیدار می شد و صحبت کردن با خانواده و پزشکان یک روز پس از تصادف وحشتناک در دامان نهایی از دیتونا 500.

Roush Fenway مسابقه منتشر شد به روز رسانی در راننده آن حدود 20 ساعت پس از نیومن ماشین ناودان به دیوار در حدود 200 مایل در ساعت حرف رو T-اندام توسط ماشین دیگری بدبختانه چندین برابر بیشتر و skidded به توقف در شعله های آتش.

هیچ جزئیات بیشتر از آسیب های خود را که در نظر گرفته نمی تهدید کننده زندگی بودند منتشر شد.

فوتبال: FC سینسیناتی سر مربی ران Jans استعفا داد و در میان یک بررسی لیگ برتر فوتبال از خود را با استفاده از یک نژادی لکه دار کردن در اتاق قفل است. این باشگاه تا به حال تعلیق Jans در انتظار بررسی بود که باعث شکایت از لیگ بازیکنان را به انجمن.

باشگاه تعیین شده Yoann Damet موقت به عنوان سر مربی در حالی که این تیم انجام یک جستجو. سینسیناتی در حال آماده سازی برای فصل دوم خود را .

• Gio Reyna, 17, جوانترین آمریکا به نظر می رسد در لیگ قهرمانان و کمک on the go-ahead هدف کمک به دورتموند ضرب و شتم پاریس سنت ژرمن 2-1 در پا برای اولین بار از دور 16.

همچنین میزبان اتلتیکو مادرید به ثمر رساند اولیه و پس از آن در دفاع به خوبی به ضرب و شتم لیورپول 1-0 در پا برای اولین بار خراب قهرمان دفاع بازگشت به محل که در آن موفق به کسب عنوان اروپایی در سال گذشته است.

کالج, بیس بال: میزبان سانتا کلارا (5-0) موفق تنها دو بازدید, اما یکی دو اجرای هومر توسط داوسون Brigman و Broncos کشیده 3-2 برنده بیش از استنفورد (1-3). کاردینال تا به حال تنها سه بازدید.

تنیس: تنیس آزاد استرالیا قهرمان صوفیه Kenin خود را از دست داده افتتاحیه در دبی قهرمانی به النا Rybakina 6-7 (2), 6-3, 6-3. آمریکا در حال بازی او اولین رویداد از درآمد قبل از ازدواج گرند اسلم عنوان و سپس کمک به ایالات متحده در رسیدن به تغذیه نهایی جام حذفی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>