کاروسو-Cabrera ریپ Ocasio-کورتز برای مخالفت با COVID بسته محرک: “چگونه از لمس می تواند به شما باشد ؟

سابق CNBC لنگر و زمان کنگره نامزد میشل Caruso-Cabrera پاره پاره Rep. اسکندریه Ocasio-کورتزاسکندریه Ocasio-CortezMcConnell انتقاد رسانه ها برای دو استاندارد در بایدن Kavanaugh Ocasio-کورتز انفجار نیویورک انتخابات هیئت مدیره برای لغو انتخابات ریاست جمهوری اولیه Ocasio-Cortez شیف تیم را در جوانان افزایش میزان مشارکت بیشتر (D-n. y.) برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اخیر $484 میلیارد coronavirus بسته محرک اقتصادی متهم او بودن “از لمس” با نیویورک تشکیل شده است.

“اگر او واقعا مراقبت او آمده ام خانه پس از آن که آخرین رای” Caruso-Cabrera که چالش برانگیز است Ocasio-کورتز در یک آینده دموکراتیک اولیه در نیویورک 14 کنگره منطقه گفت: اخبار یاهو. “اگر او واقعا مراقبت او را نمی راندن 25,000 مشاغل مانند او” اضافه شده است گفت: در اشاره به آمازون تصمیم به ساخت یک شهر نیویورک مقر پس از Ocasio-کورتز مخالف حرکت می کند.

“اگر او واقعا مراقبت او نخواهد بود گفتن فقیرترین مردم در منطقه خود به بازگشت به کار او در اوایل این هفته. او از لمس به مردم بگویید که از جان گذشته برای مواد غذایی که آنها نباید به بازگشت به کار. چگونه از لمس می تواند شما را؟” کاروسو-Cabrera اضافه شده است.

تبلیغات

Ocasio-کورتز تنها دموکراتیک خانه عضو برای رای دادن در برابر بسته محرک.

“این یک شوخی است که جمهوری خواهان می گویند که آنها فوریت این لایحه…شما در حال تلاش نیست که رفع این لایحه برای مادر میآید. ما باید به مبارزه به صندوق بیمارستان. مبارزه به صندوق تست…این بی وجدان,” Ocasio-کورتز استدلال در کف خانه هفته گذشته است.

محرک لایحه شامل 75 میلیارد دلار برای بیمارستان و 25 میلیارد دلار برای coronavirus تست.

نیویورک دیلی نیوز را صفحه سرمقاله همچنین با انتقاد Ocasio-کورتز برای اینکه تنها دموکرات مجلس به رای در برابر این لایحه است.

تبلیغات

“دشمن خوب: اسکندریه Ocasio-کورتز باعث اشتباه انتخاب” اعلام دوشنبه, تیتر.

“نه از نوع تمایز یک ستاره رو به افزایش قانونگذار باید به افتخار” مقاله استدلال کرد.

کاروسو-Cabrera در ماه فوریه اعلام کرد که او را به چالش خواهد مترقی اول دوره نماینده مجلس برای صندلی خود در کنگره است.

“من دختر هستم و نوه طبقه کارگر ایتالیا و کوبا مهاجران” Caruso-Cabrera در بیانیه ای گفت در Feb 11. “من خیلی خوش شانس هستم که تا به حال چنین فوق العاده حرفه ای و من می خواهم همه را به فرصت است که من تا به حال. به همین دلیل من در حال اجرا است.”

کاروسو-Cabrera شده بود با CNBC برای بیش از دو دهه است.

تپه درخواست نظر از Ocasio-کورتز در Caruso-Cabrera نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>