Carolina Hurricanes’ مورگان Geekie بزرگ اولین با دو هدف کمک به

مورگان Geekie به ثمر رساند و دو بار اضافه شده کمک در NHL اولین و جاستین ویلیامز اضافه شده دو سوم دوره اهداف و کارولینای طوفان رسید گذشته پیتسبورگ پنگوئن 6-2 در پیتسبورگ در روز یکشنبه.

جیک Gardiner اضافه شده یک هدف و کمک و Jaccob Slavin نیز به ثمر رساند برای طوفان که کشیده به یک کراوات با کلمبوس و جزایر نیویورک برای دو کنفرانس شرق وحشی-کارت لکه های.

الکس Nedeljkovic متوقف 28 عکس به کسب دومین پیروزی خود را حرفه ای برای Carolina.

پاتریک Marleau و اوگنی Malkin به ثمر رساند برای پیتسبورگ. تریستان جری به حال 30 موجب صرفه جویی در.

در جای دیگر: درخت روغن قلم تئودور گل کراوات-شکستن هدف 1:10 باقی مانده منجر به بازدید وگاس گذشته کلگری 5-3. … جیک آلن متوقف 29 عکس دوم خود shutout در سنت لوئیس’ 2-0 پیروزی در شیکاگو است. … دیترویت به پایان رسید 16 بازی فصل به طور منظم از دست دادن رگه در برابر خلیج تمپا با 5-4 در ضربات پنالتی پیروزی در خانه است. … کوین Fiala به ثمر رساند گل دوم خود را از بازی با 59 ثانیه به سمت چپ در وقت اضافه به فشار مینه سوتا گذشته میزبان آناهایم 5-4. … بازدید از کلمبوس برگزار کردن دیر باز گشت توسط ونکوور به پیروزی 2-1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>