پایتخت’ الکس Ovechkin بیشتر گذشته علامت مسیه در لیست اهداف

جمعیت به ندرت به صدای بلند او ابراز احساسات کردند و به مخالفت با بازیکنان. الکس Ovechkin نیست فقط به طور منظم حریف.

Ovechkin دو گل به ثمر رساند و نقل مکان کرد به هشت محل در NHL اهداف شغلی لیست پیشرو در واشنگتن پایتخت به یک 5-3 پیروزی بر میزبان سناتورهای اتاوا در شب جمعه.

Ovechkin دوم-دوره هدف خود 36th فصل و 694th کار خود را گره خورده است او را با علامت مسیه در لیست اهداف. وی افزود: خالی-شبکه هدف با ثانیه های باقی مانده نقل مکان کرد و به تنها در اختیار هشتم نقطه.

اتاوا طرفداران به Ovechkin دلچسب تشویق و هنگامی که او نقل مکان کرد و گذشته مسیه در پاسخ با تشویق از: “Ovi! Ovi! Ovi!”

“هشت است تعدادی,” پایتخت’ کاپیتان با لبخند گفت:.

Ovechkin است 13 گل پشت مایک گارتنر برای هفتم در NHL حرفه ای لیست. او 695 اهداف آمده اند در 1,135 بازی.

پنگوئن 4 آگهی 3: سیدنی کرازبی ضرب و شتم برایان الیوت 55 ثانیه به اضافه کاری به آسانسور پیتسبورگ گذشته فیلادلفیا. پنگوئن منفجر دو هدف منجر شود اما برای بهبود خود را NHL-پیشرو 19th, صفحه اصلی پیروزی است.

رنجرز 4, Red Wings 2: Mika Zibanejad تا به حال یک هدف و دو کمک و Artemi Panarin و کریس Kreider هر اضافه شده یک هدف و کمک به کمک به نیویورک ضرب و شتم دیترویت در خانه.

شوالیه طلایی 4, Hurricans 3: Alex Tuch به ثمر رساند یک کراوات-شکستن قدرت-هدف بازی 2:28 باقی مانده در دوره سوم به بالابر بازدید وگاس بیش Carolina.

برونز 2, جت 1: پاتریس ملجأ و جیک DeBrusk به ثمر رساند قدرت-بازی بازی اهداف و بازدید از بوستون پرداخته وینیپگ پنجم را مستقیم از دست دادن.

روغن صنعتی 4, بلوز, 2: St. Louis آمد از یک 2-0 کسری به جلو و حتی در ادمونتون در دوره سوم اما لئون Draisaitl را متعاقب آن هدف هموار کردن راه برای یک Oilers برنده شوید.

رعد و برق 4 اردک 3: نیکیتا Kucherov تا به حال یک هدف و کمک به سرب خلیج تمپا به پیروزی در آناهایم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر