آگاهی سرطان چتر از سری Ramakrishna موسسه سرطان شناسی و تحقیقات

یک چتر است که خرس کدهای QR بر روی سرطان آگاهی از آخرین ابتکار از دکتر P Guhan مدیر روپیه Ramakrishna موسسه سرطان شناسی و پژوهش است. “چتر نیاز نیست لزوما محافظت از شما را از باران یا درخشش آن نیز می تواند صرفه جویی در زندگی خود را با ساخت شما آگاه از سرطان,” او می گوید. آگاهی به دور بیش از 100 رایگان چتر به سازمان های غیر دولتی و دانش آموزان است.”ما انجام داده اند چندین کمپین های آنلاین با استفاده از نرم افزار e-books, انیمیشن انجمن و وب سایت. در حال حاضر ما چیزی منحصر به فرد که آفلاین است. اما این نهایت مستقیم مردم به فضای آنلاین که در آن ما باید تثبیت اطلاعات در مورد همه انواع سرطان است.”

هر پانل از چتر اتحاد تصاویر از رنگ روبان به همراه یک کد QR. برای مثال این کد در کنار روبان صورتی تصویر آگهی به اطلاعات در مورد سرطان پستان علائم آن و تشخیص است. همچنین اطلاع در مورد مربوطه, برنامه فیلم های آنلاین و دیگر منابع است. وجود کدهای خاص برای سرطان ریه و سر و گردن سجده غدد و…. هر کسی با یک تلفن آندروید به سادگی اسکن با اسکنر کد QR برای دسترسی به داده ها. “سازمان های غیر دولتی می تواند نمایش چتر در جلسات خود به جلب توجه عمومی است که در نوبه خود می تواند اسکن و یادگیری همه چیز در مورد سرطان. آن را در خدمت هدف ما رسیدن به یک راه بزرگ است.”

دکتر Guhan اذعان می کند که هنوز هم وجود دارد ترس بزرگ در ارتباط با سرطان است. “افراد مردد به رویکرد کمک های پزشکی. ما باید به طور مداوم به آنها یادآوری می کنند که سرطان قابل درمان است و اگر زود تشخیص داده. بیش از 50 درصد از موارد سرطان در هند شناسایی شده در مرحله سوم یا مرحله چهارم سطح. در کشورهای غربی بیش از 80 درصد شناسایی در مراحل اولیه. متاسفانه هنوز هم وجود دارد نه تغییر زیادی در این درصد است.”

مردم هنوز هم به دنبال کمک پزشکی که بیماری در حال حاضر پیشرفته, او می گوید. “چیزهای زیادی وجود دارد که اطلاعات مربوط به طرف تاثیر می گذارد از شیمی درمانی. بسیاری فکر می کنم که تابش منجر به زخم دهان و تاثیر آن بر رنگ پوست. آنها سعی می کنند درمان های جایگزین برای جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی. هنگامی که آنها در نهایت به ما می آیند زمانی که همه چیز با شکست مواجه, آن است که اغلب در مرحله علاج ناپذیر. تشخيص به موقع را تضمین می کند درمان این پیام است که باید برای رسیدن به خروج.”

Dr. Guhan of Sri Ramakrishna Hospital has launched umbrellas with QR codes to spread awareness on all types of cancer

دکتر Guhan از سری Ramakrishna بیمارستان راه اندازی کرده است چتر با کدهای QR برای گسترش آگاهی در تمام انواع سرطان | عکس های اعتباری: M. Periasamy

فیلم ها و وب سایت ها نیز برجسته داستان بازماندگان سرطان. “بسیاری از مردان و زنان و به تعویق انداختن تشخیص با استناد به دیگر تعهدات است. از دست رفته و یا نادیده گرفته شده تشخیص می تواند عواقب جدی داشته باشد. زمانی که آنها می آیند برای درمان در مرحله پیشرفته گاهی اوقات آن را بیش از حد دیر است. درمان سرطان یک واقعیت تبدیل می شود تنها زمانی که شناسایی اولیه” او تصریح میکند.

برای زنان سرطان پستان شایع ترین تشخیص داده شد. به تازگی آنها راه اندازی مخصوص تلفن همراه را پوشش می دهد با آرم همراه با یک کد QR. در اسکن آن تغییر مسیر کاربران را به بازمانده سرطان, داستان, نرم افزار, کتاب های الکترونیکی و فیلم های سرطان پستان “وجود دارد دو درصد افزایش به ویژه در میان زنان جوان تر از 30 تا 40 سال است. زنان بالای 40 سال باید برای رفتن سالانه پاپ اسمير و ماموگرام برای رد کردن سرطان دهانه رحم و سرطان پستان بود. روال سالانه غربالگری در تشخیص زود هنگام و درمان ممکن است نیاز به پرتودرمانی یا شیمی درمانی. اما در اکثر موارد این اتفاق می افتد نیست” می گوید: دکتر Guhan.

سازمان دیده بان

  • برای غیر معمول توده در هر جای بدن
  • غیر قابل توضیح و تب بیش از دو هفته
  • گرفتگي صدا در صدای که حاضر به حل و فصل کردن
  • کاهش وزن غیر قابل توضیح
  • افزایش ناگهانی در اندازه یک مول یا توده
  • غیر معمول خونریزی یا ترشح
  • مشکل در بلع
  • تغییر در عادات روده و مثانه
  • گاهی اوقات این علائم ممکن است سرطانی اما یکی به قانون است که با در نظر گرفتن کمک های پزشکی
  • به دانستن بیشتر تماس بگیرید: 0422-4389797 یا 94428-44775 (باز کردن در تمام روز (به جز روزهای یکشنبه) بین 9.00 به 6.00 pm)

حتی تحصیل کرده اند عاطفی و روانی ترس از سرطان است. “آنها باید برای غلبه بر این. این یک مسئولیت اجتماعی برای گسترش آگاهی. ما شاهد افزایش در تعداد زیادی از موارد سرطان ریه و سر و گردن سرطان بیش از حد. تشخیص سرطان معنا نیست که پایان زندگی است. ما بسیاری از داستان های موفقیت از نجات یافتگان از سرطان که افراد ورزشی و پزشکان و مهندسان و دیگران مثل ما منجر به یک زندگی عادی.” به دنبال یک شیوه زندگی سالم باید اجتناب از الکل و تنباکو. و مصرف تازه پخته شده مواد غذایی و اجتناب از غذاهای حاوی مواد نگهدارنده. متوسط رژیم ورزش و سالانه غربالگری سرطان مهم است.

Mobile phone covers with QR codes on cancer awareness

تلفن همراه را پوشش می دهد با کدهای QR در آگاهی سرطان | عکس های اعتباری: M. Periasamy

نیاز به گسترش آگاهی در مورد سرطان به ویژه فوری در سطح مدرسه و کالج, می گوید دکتر است. “نوجوانان باید دسترسی آسان به الکل و تنباکو. هنگامی که آنها توسعه یک میل در مراحل اولیه در زندگی آن معمولا منجر به اعتیاد است. تبدیل شدن آنها طولانی مدت دخانیات کاربران است. آنها باید بدانید که چگونه آن را تحت تاثیر سلامت خود را. تمام اطلاعات مورد نیاز ارسال شده است. ما در انیمیشن, فیلم ها و احساس خوب داستان از بازماندگان سرطان پستان است که می تواند یک عامل ایجاد انگیزه برای کسی که مبتلا به سرطان پستان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>