می تواند سرمایه گذاری در آموزش و پرورش تضعیف رشد?

بمبئی: سرمایه گذاری در سرمایه انسانی در نظر گرفته شده است یک عنصر مهم برای رشد اقتصادی است. بیشتر سرمایه انسانی است که به منظور سوق دادن رشد اقتصادی اما تحقیقات نشان می دهد که این ارتباط ممکن است به عنوان ساده است.

یک بانک توسعه آسیا موسسه (ADBI) مقاله پژوهشی نوشته شده توسط کارلوس Bethencourt و فرناندو Perera-Tallo استدلال می کند که در حالی که بازده قابل توجهی به افزایش در آموزش و پرورش در سطح خرد در سطح کلان توسعه سرمایه انسانی می تواند ضعیف یا حتی تاثیر منفی بر عملکرد اقتصادی به خصوص در کشورهای در حال توسعه. به عنوان سرمایه انسانی کمیاب است در کشورهای در حال توسعه مانع از آن دولت از استخدام کافی بوروکرات به جمع آوری مالیات. کمتر جمع آوری مالیات به معنی دولت سرمایه گذاری در سیستم آموزش و پرورش عمومی ضعیف باقی مانده است و نمی توان آن را استخدام معلمان به اندازه کافی در آن حقوق و دستمزد. بنابراین سرمایه انسانی باقی مانده است کم است و عمدتا شاغل در بخش خصوصی برای تولید کالا.

به عنوان اقتصاد شروع به رشد دولت جذب بیشتر سرمایه انسانی در اقتصاد است. آن استخدام بیشتر بوروکرات به جمع آوری مالیات و همچنین استخدام معلمان برای آن سیستم آموزش و پرورش عمومی. این واقعیت است که بخش قابل توجهی از سرمایه های انسانی است, استخدام در اوایل این مرحله از فرآیند توسعه انتقال سرمایه های انسانی از بخش خصوصی است. این ممکن است منجر به کاهش تولید در بخش خصوصی نویسندگان استدلال می کنند.

به عنوان کشورهای با فقیر و موسسات نیاز بیشتر بوروکرات و باید بیشتر انگیزه برای گسترش سیستم آموزش و پرورش این افزایش میزان سرمایه انسانی اما کاهش تولید و در نهایت تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

بنابراین در کشورهای ضعیف تر موسسات می تواند بیشتر سرمایه انسانی اما کمتر تولید ناخالص داخلی. به عنوان یک نتیجه از عقل رابطه منفی ممکن است پدیدار شود بین سرمایه انسانی و رشد اقتصادی در کشورهای در حال توسعه.

همچنین بخوانید: سرمایه انسانی بر رشد اقتصادی و هزینه های عمومی

ضربه محکم و ناگهانی واقع امکانات جدید و جالب می خواند از دنیای پژوهش.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im