کالیفرنیا به انتشار طرح برای بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomHeroes در زمان محاکمه فرماندار کالیفرنیا میاد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بحران Dwayne Johnson تنش اهمیت حفظ سلامت روانی در میان همه گیر تر (D) روز دوشنبه گفت که او آزادی طرح خود را برای شل شدن برخی از محدودیت ها در محل قرار داده برای جلوگیری از شیوع کروناویروس در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه.

در بیانیه ای بعد از ظهر دوشنبه به دست آمده توسط آسوشیتد پرس Newsom گفت که یک برنامه ریزی دقیق برای یک “افزایشی انتشار stay-at-home سفارشات” است که با استفاده از “علم به راهنمای ما تصمیم گیری و فشار سیاسی” منتشر خواهد شد روز بعد.

هیچ اطلاعات دیگری در مورد این طرح شد و بلافاصله در دسترس با توجه به AP.

تبلیغات

“من تمام اعتماد به نفس در جهان در حال حرکت رو به جلو است که ما را حفظ کند که روح مشترک در شرایط تصمیم گیری است که ما را در اینجا در ایالت کالیفرنیا به عنوان آن مربوط به یک نقشه راه برای بازیابی” فرماندار گفت: با توجه به اخبار سرویس.

Newsom بیانیه می آید تنها چند ساعت پس از او پیوست و یک بیانیه مشترک با فرمانداران اورگان و واشنگتن متعهد به انتشار برنامه های هماهنگ برای سه کشور برای بازگشایی اقتصاد خود را در سال پیش رو است.

“COVID-19 تا صید ما در ارتباط است. در هفته های آینده, West Coast خواهد تلنگر اسکریپت در COVID-19 – با ما, متحده اقدام در هماهنگی و همکاری برای اطمینان از این ویروس هرگز نمی تواند گسترش به طور گسترده در جوامع ما” Newsom همراه با اورگان دولتی کیت براون (D) و واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeCoronavirus پاسخ می تواند عامل کلیدی در فرمانداری و قهرمانان در یک زمان محاکمه تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – بایدن در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ساندرز خروجی نژاد بیشتر (D) روز دوشنبه گفت:.

“COVID-19 را دنبال نمی کند دولت و یا مرزهای ملی” آنها ادامه داد. “آن را به هر سطح از دولت, کار با هم و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق می افتد بر روی زمین است.”

کالیفرنیا گزارش شده بیش از 21,000 موارد ویروس از دوشنبه اما دیدم با سرعت از عفونت های جدید آهسته بیش از آخر هفته. 651 نفر کشته شده اند از coronavirus در دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>