کالیفرنیا به ارائه عذرخواهی برای توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم

کالیفرنیا نمایندگان مجلس به رای گیری برای قطعنامه در روز پنج شنبه که به طور رسمی عذر خواهی برای توقیف ژاپنی-آمریکایی در طول جنگ جهانی دوم است.

تاریخ علائم 78 سالگرد جمهور فرانکلین روزولت دستور اجرایی شماره 9066 در حال حاضر جشن توسط آمریکایی ها به عنوان یک روز یاد آسوشیتد پرس گزارش داد.

کالیفرنیا قطعنامه بر خلاف سال 1988 عذرخواهی رسمی توسط دولت فدرال را شامل نمی شود هر گونه خسارت مالی, اما به طور خاص آدرس های دولت حمایت از توقیف.

“من می خواهم که مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به طور رسمی اذعان و عذرخواهی می کنیم در حالی که این اردوگاه بازماندگان هنوز زنده هستند” گفت: مجلس Al Muratsuchi (D) که متولد ژاپن و معرفی این قطعنامه است.

در علاوه بر این به دو اردوگاه در دولت در Manzanar و Tule دریاچه Muratsuchi گفت: دولت بود ground zero برای بسیاری از ملت ضد ژاپنی تعصب حتی قبل از جنگ جهانی دوم با استناد به سال 1913 کالیفرنیا مغایر قانون زمین که هدفمند ژاپنی کشاورزان در دولت و دولت ممنوعیت هر کسی از تبار از خرید زمین های کشاورزی هفت سال بعد.

“ما صحبت های زیادی در مورد چگونه ما ملت را با مثال,” او گفت:. “متاسفانه در این مورد کالیفرنیا به رهبری نژادپرستانه ضد ژاپنی آمریکایی جنبش است.” او گفت: این اقدام با همکاری اسپانسر با کالیفرنیا مجمع رهبر جمهوریخواهان ماری Waldron بود با الهام از کودکان مهاجر برگزار می شود در ایالات متحده بازداشت سال گذشته بیش از AP گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>