کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به دستور مهاجران مستند نشده در حال شمارش برای apportionment

ایالت کالیفرنیا شکایت تهمت و دولت سهشنبه به آن نیاز به تعداد مهاجران مستند نشده در این سرشماری به منظور تخصیص کنگره نمایندگی.

طرح دعوی در دادگاه به رهبری کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکرراخاویر BecerraOVERNIGHT انرژی: 20 متحده شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدود متحده از مسدود کردن پروژه خط لوله | آمریکا اضافه کردن “برای همیشه مواد شیمیایی’ مقررات برای دفاع از لایحه پس از خونتان بزرگ متمم | نمایندگان مجلس به دنبال گسترش برای قبایل به صرف پول محرک Newsom ریپ تهمت منظور هدف قرار دادن مهاجران مستند نشده در سرشماری: ‘ریشه در نژادپرستی’ 20 متحده شکایت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدود متحده از مسدود کردن پروژه خط لوله بیشتر (D) و چند تن از شهرداران در دولت می گوید: این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به حساب نمی مهاجران و آن است که تلاش برای نوار دور حداقل یکی از کالیفرنیا خانه مناطق.

“شما نمی تواند یک قانون و دستور رئیس جمهور اگر شما در حفظ و قانون شکنی” بکررا در بیانیه ای گفت. “این آخرین حمله در سرشماری سال است که فقط آن را غیر قانونی.

تبلیغات

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRead: دادستان کل ویلیام Barr نوشته شهادت به کمیته قضایی مجلس بر رود به انفجار دموکرات ها برای تلاش به ‘بی اعتبار’ او در آینده شنوایی 22 نفر رو به اتهام فدرال در اتصال به پورتلند تظاهرات بیشتر هنوز هم معتقد است که او می تواند از کنار این قانون اساسی ایالات متحده. کامل و دقیق سرشماری تعداد مهم است برای اطمینان از ما دریافت کنگره نمایندگی و منابع ما را یک راست به,” او گفت:. “برای کالیفرنیا که نیست پر سرشماری به آن را دریافت کند. صدای شما را شنیدم.”

طرح دعوی در دادگاه می آید یک هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به صدور یک فرمان مسدود کردن مهاجران مستند نشده از شمارش سوی کنگره نمایندگی پس از کاخ سفید مسدود شده بود در سال گذشته از اضافه کردن یک تابعیت سوال به decennial بررسی.

که بلافاصله موجب یک تخته سنگ از چالش های قانونی استدلال می کند که رئیس جمهور نهایی می گویند بیش از انتقال نهایی سرشماری گزارش به کنگره و قانون اساسی به صراحت نمی تعریف که افراد باید شامل تعیین apportionment.

کالیفرنیا طرح دعوی در دادگاه اشاره می کند که قانون اساسی نیاز به شمارش “کل تعداد افراد در هر کشور” در نتیجه بی اعتباری سفارش را فرض.

“بنابراین آن را به خوبی حل و فصل است که همه افراد ساکن در ایالات متحده باید شمارش برای تحقق قانون اساسی ‘واقعی شمارش’ قطعنامه برای کنگره apportionment” طرح دعوی در دادگاه می خواند. “نامه بی سابقه ای در سیاست و دستورات خلاف قانون اساسی و در غیر این صورت غیر قانونی. آنها را تهدید می کند به طور جدی آسیب شاکیان…از جمله محروم کردن آنها از حق خود را به اشتراک گذاری از کنگره نمایندگان و افسرده 2020 آمار تعداد خود که همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات

کالیفرنیا برای میلیون ها نفر از مهاجران مستند نشده. آن را در حال حاضر در معرض خطر از دست دادن خانه صندلی و یک انتخابات رای داده تغییرات جمعیتی پس از سرشماری بعدی. طرح دعوی در دادگاه هشدار آن می تواند از دست دادن بیش از یک منطقه و اشاره می کند که دولت به طور خاص نام-بررسی در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش.

“تفاهم نامه و محرومیت از مهاجران مستند نشده از سرشماری apportionment تعداد به احتمال زیاد باعث شاکیان به از دست دادن یک یا چند کرسی در مجلس نمایندگان ایالات متحده و در نتیجه یک یا چند انتخاب کنندگان در کالج انتخاباتی است. رئیس جمهور تهمت به صراحت متحده در این تفاهم نامه این است که یک هدف اصلی به جز مهاجران مستند نشده از تقسیم تعداد” طرح دعوی در دادگاه می خواند.

کالیفرنیا کت و شلوار بر اساس رشد انتقاد از دموکرات ها سفارش می پیوندد و تعدادی دیگر از حقوقی تلاش برای جلوگیری از اجرای آن جرقه امکان از دیگر مشخصات بالا در دیوان عالی کشور در مبارزه با بیش از حکومت.

“ما باید این آنچه در آن است: یکی دیگر خلاف قانون اساسی قدرت گرفتن توسط یک رئیس جمهور از جان گذشته برای تغییر نفوذ سیاسی به دور از مکان های که در آن بسیاری از مهاجران زندگی می کنند. آن کار نمی کند زمانی که او سعی کردم به زور غیر قانونی تابعیت سوال به سرشماری و آن را نمی خواهد کار در حال حاضر گفت:” شهر لس آنجلس وکیل مایک Feuer (D).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر