ایالتی کالیفرنیا مجلس معرفی لایحه ای برای ایجاد جهانی پایه درآمد از $1K یک ماه

کالیفرنیا. مجلس اوان پایین (D) معرفی یک لایحه در این هفته به ایجاد جهانی درآمد اولیه در دولت به ساکنان بیش از 18 سال 1000 $در هر ماه.

تبلیغات

پایین معرفی AB 2712 در روز پنج شنبه و استناد سابق 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری اندرو یانگاندرو YangHillicon دره: Intel مقامات هشدار قانونگذاران روسیه دخالت در سال 2020 | Pompeo محکوم روسیه حمله سایبری در کشور گرجستان | Tech فعالان دیدن Kickstarter اتحادیه به عنوان دستیابی به موفقیت | پنتاگون آژانس رنج می برد نقض داده ها منهتن دا تحقیق جدید ادعا می کند در برابر سوء استفاده پزشک متهم توسط ساناز یانگ مارس برای زندگی ما موسسان تایید ساندرز بیشتر در اطلاعیه خود از اندازه گیری. یانگ نیز تحت فشار قرار دادند به ایجاد جهانی درآمد عمومی به عنوان یک بخش کلیدی از پلت فرم خود را و همچنین پیشنهاد دادن 1000 $در هر ماه.

یانگ منتهی به انتخابات ریاست جمهوری در اوایل این ماه. نامزد اغلب در نظر گرفته longshot با موفقیت outlasted دیگر مشخصات بالا مدعی است.

کم لایحه را ایجاد کالیفرنیا جهانی درآمد اولیه برنامه بودجه با 10 درصد ارزش افزوده مالیات بر کالا و خدمات در کشور است. با توجه به این لایحه کسانی که معاف از دریافت پرداخت های ماهانه هستند کسانی که در حال حاضر با استفاده از پزشکی شهرستان خدمات پزشکی برنامه کوپن غذایی, CalWorks یا بیمه بیکاری.

پیشنهاد مالیات به صندوق برنامه اعمال را به “پزشکی و لوازم پزشکی و تجهیزات آموزشی از جمله کتاب های درسی شهریه و یا هزینه های آموزش و پرورش, مواد غذایی, مواد غذایی و پوشاک است.”

یک شهر در کالیفرنیا – Stockton – در حال حاضر شروع به تست خود و اساسی جهانی درآمد. این برنامه تست شده در مارس 2019 است و به 130 ساکنان 500 دلار در هر ماه برای هجده ماه.

تبلیغات

استاکتون شهردار ابراز تردید در پایین پیشنهاد ایالت نسخه جهانی درآمد اولیه بیش از آن معافیت.

 

این لایحه هنوز راه طولانی برای رفتن قبل از تبدیل شدن به قانون باید به تصویب و تایید در کمیته پس از تایید توسط هر دو مجلس قوه مقننه ایالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>