کالیفرنیا برای اولین بار می بیند کاهش coronavirus ICU بستری شدن در بیمارستان

کالیفرنیا تجربه اول خود را کاهش coronavirus واحد مراقبت های ویژه (ICU) بستری شدن در بیمارستان رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia برای اولین بار می بیند کاهش coronavirus ICU بستری شدن در بیمارستان کالیفرنیا, شهرستان رسمی: من انتظار ندارم هر بازی ورزشی حداقل تا روز شکرگزاری ” همسر زندانی سابق کنگره به نقل از COVID-19 خطر در درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای شوهر و آزادی بیشتر میگوید.

تعداد بیماران در ICU کاهش 1.9 درصد از روز چهارشنبه گزارش به کل از 1,132 نفر در سراسر دولت است. در همان زمان نرخ total virus بستری شدن در بیمارستان است آهسته این هفته است.

اما فرماندار هشدار داد در برابر زودرس جشن و یا حدس و گمان است که وقوع بود.

تبلیغات

“یک نقطه داده است نمی روند. یک نقطه داده است که یک تیتر بنابراین من احتیاط کسی که به جزئیات بیش از حد به یک نقطه از داده ها” Newsom گفت: در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی.

“اما با این وجود آن را دلگرم کننده است. آن را تقویت کار باور نکردنی از همه شما در حال انجام,” او اضافه شده است.

فرماندار گفت: 2,825 مردم بود و در مجموع در بیمارستان بستری از دوشنبه که 4.1 درصد افزایش از روز چهارشنبه به روز رسانی.

تبلیغات

کالیفرنیا مقامات دولتی در حال آماده شدن برای بدترین سناریو طرح که یک قله در موارد رخ خواهد داد و در اواسط ماه مه. مقامات می ترسند که دولت سیستم بیمارستان را تبدیل به ضعف نیاز به بیش از هزار تخت و پنکه آسوشیتد پرس گزارش داد.

اما کالیفرنیا در حال ورود به هفته چهارم آن در Newsom اقامت-در-خانه سفارش و ویروس در حال گسترش در نرخ آهسته تر منجر دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی به پیش بینی دولت در اوج خواهد رخ می دهد در هفته آینده.

هنوز Newsom گفت که کالیفرنیا انبار هواکش. بیمارستان ها باید بیش از 11000 دستگاه تنفس دو سوم از آن ها استفاده نمی کنید. از هواکش استفاده می شود در سراسر کشور برای حفظ بدحال مردم با مشکلات تنفس شدید زنده در بخش مراقبت های ویژه. او همچنین گفت: در اوایل این هفته او اعتماد به نفس او خواهد بود قادر به ارسال 500 به کشورهای دیگر.

از دولت گزارش کرده است 18,309 موارد مثبت و 492 کشته و پنج شنبه شب.

در مجموع 2.3 میلیون نفر در کشور در زمینه بیکاری بیش از مجموع افرادی که در سال 2019 با توجه به AP.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>