کالیفرنیا می بیند مرگبارترین روز پس از آغاز شیوع کروناویروس

کالیفرنیا گزارش 115 مرگ و میر ناشی از کوروناویروس شنبه, مارک مرگبارترین دوره 24 ساعته از زمان شروع این بیماری همه گیر در دولت است.

“دیروز بود مرگبارترین روز برای این ویروس در این کشور است. یک صد و پانزده انسان جان خود را از دست خانواده از هم پاشیده” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia می بیند مرگبارترین روز پس از آغاز شیوع کروناویروس کالیفرنیا قانونگذاران مطبوعاتی فرماندار برای جزئیات بیشتر در ب ماسک مقابله شکاف هشدار آن ممکن است اجرا از پول برای اجرای کسب و کار خود را در عرض یک سال و بیشتر (D) روز پنجشنبه گفت. “این یک یادآوری ما نه از جنگل است.”

تبلیغات

جدید مرگ و میر علائم 8.5 درصد افزایش در مرگ و میر از روز قبل و همزمان با 5.6 درصد افزایش در موارد جدید. با وجود این رشد Newsom گفت که بستری شدن در بیمارستان در دولت رفته اند. از روز شنبه دولت 37,369 مورد تأیید و 1,469 و میر گزارش شده.

دولت اعداد پایین سرانه نسبت به سایر ایالات آمریکا که به نظر می رسد به منعکس کننده این واقعیت است که کالیفرنیا یکی از قدیمیترین متحده برای تحمیل یک مادر اقامت در خانه سفارش دهید.

Newsom گفت که دولت در حال دیدن “برخی از تثبیت [اما] با مرگ و میر و هنوز هم مثبت رفتن تا دوباره من احتیاط مردم است که ما از جنگل.”

روز چهارشنبه فرماندار منتشر شد برنامه ریزی برای بازگشایی دولت اما گفته است که جدول زمانی برای لغو محدودیت بستگی دارد که چگونه دولت ارقام محدوده در چند هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>