کالیفرنیا سوابق 219 مرگ و میر در یک روز شکستن رکورد قبلی

کالیفرنیا ثبت 219 مرگ و میر در روز جمعه — ثبت مارک پنجم دولت را شکست و آن روز مرگ تعداد بالا در ماه جولای.

رکورد قبلی از 176 مرگ و میر راه اندازی شد در روز چهارشنبه با توجه به داده ها از California Department of Public Health.

روز جمعه وزارت امور خارجه همچنین گزارش های اضافی 6,542 موارد آوردن مجموع آن به بیش از 500 ، 000 — اول دولت برای رسیدن به این تعداد و بالاترین مورد تعداد در کشور است.

تبلیغات

دولت با دوم بالاترین مورد تعداد فلوریدا در مورد 480,000 موارد به دنبال نیویورک بود که در یک نقطه کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده در ماه مارس و آوریل.

کالیفرنیا است که در میان تعدادی از کشورهای در حال حاضر تجربه یک افزایش موارد از جمله تگزاس و لوئیزیانا, آریزونا, می سی سی پی, گرجستان, تنسی, آلاباما و چندین نفر دیگر.

هر دو ایالت کالیفرنیا و فلوریدا کاهش مرگ و مير ناشی از نیویورک که تجربه خود را افزایش در زمانی که وجود دارد کمتر از راه های موثر برای درمان این ویروس و کمتر شناخته شده بود در مورد انتقال ویروس. علاوه بر این بسیاری از آمریکایی ها در ابتلا به این بیماری در کنگره متحده جوان هستند که همچنین ممکن است یک اثر در میزان مرگ و میر.

در بدترین حالت آن روز Empire State گزارش بیش از 800 مورد مرگ و میر در مقایسه با رکورد کالیفرنیا از 219.

روز جمعه یک نوجوان برگزار شد در یک نوجوان بازداشتگاه شد اولین بار جزئی به مرگ در کالیفرنیا Fresno County مقامات بهداشت عمومی اعلام کردو اشاره کرد که من از شرایط بهداشتی اساسی.

دیگر هیچ COVID-19-مربوط به مرگ یک فرد زیر 18 تایید شده است توسط دولت از همه گیری آغاز شد.

تبلیغات

ولی بیمارستان کودکان در مدرا که در آن نوجوانان, درگذشت, در بیانیه ای گفت که مرگ او “تعهد که کودکان و هیچ گروه سنی – ایمنی نیست از تاثیر مخربی از COVID-19 بیماری همه گیر.”

آمریکا تایید کرده است بیش از 4.6 میلیون coronavirus موارد و بیش از 154,000 مرگ و میر ناشی از شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme