کالیفرنیا حرکت می کند اجازه می دهد تا رای دهندگان به سوئیچ پارتی, ثبت نام در روز انتخابات

کالیفرنیا فرماندار امضا لایحه هفته گذشته است که اجازه می دهد تا ساکنان دولت برای تغییر خود را از وابستگی حزب در انتخابات روز یک تغییر انتظار می رود به افزایش اولیه انتخابات مشارکت.

سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش داد که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomGOP نماینده مجلس متهم کالیفرنیا عمومی صندوق بازنشستگی و سرمایه گذاری در لیست سیاه شرکت های چینی Newsom: ‘مغلوب ساختن پیشی جستن است ترس از کالیفرنیا’ “ترین ملل متحد-مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در امریکا’ DOJ انداختن آنتی تراست پروب چهار عمده خودروسازان بیشتر (D) امضا لایحه پنج شنبه, اجازه می دهد رای دهندگان به پر کردن یک فرم کوتاه در هر نقطه در دو هفته قبل از انتخابات از جمله روز خود را اعلام حزب خود وابستگی.

این لایحه تضمین می کند که ساکن ممکن است رای در نظر گرفته شده اولیه حزب حتی اگر آنها را از دست ندهید رسمی ثبت نام مهلت گیریم که کاربرد آنها پذیرفته شده است توسط مقامات شهرستان.

کالیفرنیا آغوش مشروط ثبت نام رای دهندگان برای انتخابات عمومی در سال 2018 منجر به تاریخی دورۀ حضور در دولت در طول یک انتخابات که دیدم تعدادی از GOP خانه اعضای دولت 53-عضو هیات نمایندگان کنگره سقوط به تک رقمی.

“در سال 2018 کالیفرنیا سرنشین مشروط ثبت نام رای دهندگان و برخی از حوزه های رأی گیری گزارش خطوط بیش از پنج ساعت های طولانی به عنوان یک نتیجه از اضافی رای دهندگان” این لایحه را حامی دولت سن. ملیسا Hurtado (D) گفت: ساکرامنتو زنبور عسل. “بنابراین این ضروری است برای قرار دادن یک روش در جای خود به نحو احسن ارائه دهندگان کمک های این جمهوری آینده اولیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>