فرماندار کالیفرنیا به منظور بسته شدن در تمام سواحل, پارک, پس از جمعیت عظیم به نظر می رسد

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia شهر آرا به نگه داشتن سواحل باز با وجود Newsom انتقاد گسترده آخر هفته جمعیت NCAA پشت برنامه اجازه می دهد تا ورزشکاران کالج به نام تصویر و شباهت فرماندار کالیفرنیا نشان می دهد با شروع سال تحصیلی آینده در ماه جولای بیشتر (D) گزارش شده که منظور از بسته شدن تمام سواحل و پارک دولت پس از یک آخر هفته که در طی آن هزاران نفر از مردم بسته بندی شده مناطق عمومی با وجود اجتماعی-محدودیت فاصله به معنای آهسته گسترش شیوع کروناویروس.

Newsom است انتظار برای اعلام تصمیم روز پنج شنبه با توجه به یادداشت ارسالی به روسای پلیس در سراسر کشور به دست آمده و توسط سی ان ان. این یادداشت گفت که مقامات دولت می خواست به ادارات پلیس “یک سر” به طوری که آنها می تواند برنامه ریزی برای هر موقعیت آنها “ممکن است انتظار می رود به عنوان یک نتیجه است.”

همچنین اشاره کرد که ازدحام بیش از حد در برخی از سواحل در جنوب کالیفرنیا در پشت این حرکت به دنبال از طریق با یک ایالت shutdown.

تبلیغات

دولت به عنوان تجربه اول آن عمده موج گرما از سال آخر هفته گذشته دهها هزار نفر از مردم همگرا در سواحل پرتقال و ونتورا شهرستان, شده بود دوباره باز با تغییر محدودیت. حدود 90000 نفر بازدید نیوپورت بیچ به تنهایی بیش از آخر هفته. عکس ها همچنین نشان داد که جمعیت عظیمی پوشش هانتینگتون بیچ در روز شنبه و یکشنبه.

ازدحام بازدید کنندگان آمد و به عنوان سواحل باقی مانده بسته تحت stay-at-home سفارشات در لس آنجلس و سن دیگو شهرستان. سن دیگو سواحل بازگشایی در روز دوشنبه.

Newsom که برای اولین بار صادر شده دولت stay-در-خانه سفارش در اواسط ماه مارس را محکوم جمعیت طی اخبار روزانه مطبوعاتی در دوشنبه گفت که “این ویروس نیست نگاهی به تعطیلات آخر هفته است.”

“این ویروس رفتن نیست چون این یک روز زیبا در اطراف ما سواحل,” او اضافه شده است. “این ویروس به عنوان سرايت آن را به عنوان تا به حال شده است. … آن است که در همه جا آن نامرئی است و آن باقی مانده است کشنده باشد. از 45 خانواده هایی که از دست یک دوست در 48 ساعت گذشته.”

اورنج کانتی سرپرست همین واگنر در بیانیه ای گفت به آسوشیتد پرس که Newsom را سفارش می تواند نشان دهنده یک “افراطی” هر چند او اذعان کرد دولت این قدرت را داشت که چنین حرکت می کند.

“اورنج کانتی شهروندان شده است همکاری با ایالت کالیفرنیا و شهرستان محدودیت تا کنون,” او گفت:. “من می ترسم که این واکنش افراطی از دولت را تضعیف می کند که تعاونی نگرش و ما تلاش جمعی برای مبارزه با این بیماری بر اساس بهترین اطلاعات پزشکی در دسترس.”

تبلیغات

Newsom منظور انتظار می رود که اعلام می شود فقط یک روز پس از نیوپورت بیچ شهرستان شورا رای به حفظ شهر را به مناطق باز در طول شیوع کروناویروس.

“بدیهی است که این یک مسئله بسیار جدی است و ما به ماندن بگیرید پیش از آن” کوین Muldoon یک نیوپورت بیچ عضو شورای شهر گفت. “اما این هیچ دلیلی برای وحشت به ما نزدیک سواحل به ترس از دیگران به خصوص اگر آنها نگه داشتن فاصله خود.”

کالیفرنیا وزارت بهداشت تایید کرده است 46,500 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus 1,887 فتح کرد گرفته شد و مرگ و میر ناشی از آن است. Newsom گفته است که دولت به خود دیده است مسطح منحنی در شرایط بستری شدن در بیمارستان. اما او گفت که بازگشایی غیر ضروری کسب و کار و مدارس است که هنوز هم “هفته دور.”

فرماندار گفت در توییتر در روز سه شنبه که دولت هنوز در حالت اول از آن مرحله به مرحله بازگشایی طرح است. او گفت که مرحله بعدی شامل تدریجی لغو محدودیت در خرده فروشی و شرکت های تولیدی و همچنین فضاهای عمومی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>