فرماندار کالیفرنیا میاد مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بحران

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia برای اولین بار می بیند کاهش coronavirus ICU بستری شدن در بیمارستان کالیفرنیا, شهرستان رسمی: من انتظار ندارم هر بازی ورزشی حداقل تا روز شکرگزاری ” همسر زندانی سابق کنگره به نقل از COVID-19 خطر در درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای شوهر و آزادی بیشتر (D) ارائه شده ستایش برای رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpSanders می گوید او نمی خواهد ‘drop dead’ اگر تهمت تصمیم گرفت در جهانی بهداشت یک شبه مراقبت های بهداشتی: مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات غیر روحانی ممکن است زمینه را برای بازگشایی | دموکرات سطح شیب دار تا مذاکرات با Mnuchin در آینده کمک کند | Fauci می گوید مرگ و میر می تواند در حدود 60,000 Hillicon دره: مقامات دولت فشار بیشتر برای انتخابات بودجه | Coronavirus نظارت نگرانی تا سطح شیب دار فشار برای حفظ حریم خصوصی لایحه | سناتورها هشدار برای استفاده از زوم | سازمان بپرسید FCC به لغو China Telecom مجوز بیشتر‘s تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Newsom که اغلب به درگیری با کاخ سفید و اعتبار تهمت دخالت در گرفتن یک کشتی نیروی دریایی به کالیفرنیا و گسترش فدرال منابع در گلدن استیت که با دست و پنجه نرم قابل توجهی شیوع.

“ما USNS Mercy در کالیفرنیا به دلیل [تهمت] و دخالت مستقیم و حمایت است. دو هزار نفر از این فدرال ایستگاه های پزشکی به دلیل حمایت مستقیم,” Newsom گفت: در سی ان ان. “بنابراین من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند اما من به عنوان مکمل. در غیر این صورت من می تواند به سادگی به شما دروغ گمراه کننده شما که یک چیز فوق العاده است که قادر به می گویند و من امیدوارم که همچنان ادامه دارد.”

تبلیغات

کالیفرنیا تا به حال بیش از 21,000 تایید coronavirus موارد در دولت و 587 نفر فوت کرده اند که از شب جمعه است. این چهارمین اکثر موارد از هر ایالت در ایالات متحده پشت نیویورک نیوجرسی و میشیگان.

با این حال دولت شاهد پیشرفت در مبارزه با این ویروس با تعدادی از بیماران در ICU, دوشنبه انداختن 1.9 درصد از چهارشنبه اول آن کاهش در رقم تا کنون.

تبلیغات

کالیفرنیا در حال ورود به هفته چهارم آن در Newsom اقامت-در-خانه و دولت به انبار بیش از 11,000 هواکش سعی کنید به مبارزه با این بیماری است.

فرماندار و تهمت شده اند مکرر شرکای مبارزه از آنجا که رئیس جمهور اخیرا بیش از کالیفرنیا را از دست داده و آتش سوزی در اواخر سال گذشته. اما Newsom گفت: مبارزه با کروناویروس آنها را متحد کرده است.

“ما درگیر در 68 پرونده های حقوقی با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. من شده است در نشان دادن خود من نبوده است ترسو او قطعا نبوده است ترسو. اما من به این می گویند این فقط یک واقعیت است که من می خواهم به دروغ گفتن به شما, من می خواهم به دروغ گفتن به مردم آمریکا هر درخواست مستقیم است که او قادر به ملاقات با او ملاقات کرده است” او گفت:. “[T]او شده است قابل توجه لحظه ای که در آن حداقل ما شده اند قادر به افزایش در بالا که تعصب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>