فرماندار کالیفرنیا بزرگ بانک ها به توافق برسند به 90 روز وام مسکن مهلت

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomHillicon دره: Facebook گزارش سنبله بزرگ در استفاده در طول همه گیر | دموکرات فشار برای پست الکترونیکی-در رای گیری بودجه در coronavirus محرک | تهمت تاخیر مهلت برای به دست آوردن شناسه واقعی مرگ کودک از coronavirus گزارش در کالیفرنیا مرکز قانون فقر جنوب و دیروز جنگ بیشتر (D) چهارشنبه اعلام کرد که بانک ها توافق کرده اند که به مدت 90 روز مهلت برای پرداخت وام مسکن در دولت است.

در طول یک شنبه جلسه Newsom گفت: بیش از 200 بانک ها از جمله ولز فارگو سیتی بانک جی پی مورگان چیس و بانک آمریکا, توافق به توقف برای صاحب خانه.

“خانواده ها باید نه از دست دادن خانه های خود به دلیل COVID-19. بسیار خوشحالم که ولز فارگو سیتی جی پی مورگان و بانک آمریکا توافق کرده اند که برای 90 روز مهلت برای پرداخت وام مسکن برای کسانی که تحت تاثیر #COVID19” او توییتی خواستار آن یک “آه بزرگ امداد برای میلیون ها نفر از CA خانواده است.”

تبلیغات

Newsom همچنین گفت که در حال حاضر وجود دارد 4,305 اتاق های هتل ها در سراسر کشور است که در دسترس ساخته شده اند برای بی خانمان های کالیفرنیا از طریق اورژانس گرانت.

دولت نیز محدود کردن مصرف به زندان کالیفرنیا سیستم با تمرکز بر جداسازی زندانیان و نه اختلاط زندان جمعیت.

روز دوشنبه جلسه آمد کمتر از یک هفته پس از کنگره خواست برای یک ایالت “ماندن در خانه” به منظور مبارزه با COVID-19 شیوع. Newsom گفت که او با اعتماد به نفس این مستند به پایان می رسد در اوایل آوریل گفت کارشناسان را قطعی تر در حرکت بعدی 6 تا 8 هفته.

Newsom همچنین اعلام کالیفرنیا توزیع 24.5 میلیون فولاد ماسک و دستور داد 100 میلیون ماسک. او گفت: کالیفرنیا “کشیدن و وزن خود را” زمانی که می آید به پیدا کردن و خرید تجهیزات پزشکی مورد نیاز است.

فرماندار اعلام می آید به عنوان مجلس سنا در واکنش بیش از 2 تریلیون دلار محرک لایحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر