کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomCalifornia رژیم صهیونیستی است. Newsom اعلام کرد ایالت مهلت قانونی برای اخراج برای مستاجرها برخورد با کروناویروس دیزنی لند و دیزنی جهان تا اطلاع ثانوی بسته متحده بریس برای بودجه عظیم شکاف در coronavirus رکود اقتصادی بیشتر (D) گفت: 170 هواکش حمل توسط دولت فدرال خود را برای کمک به دولت در پاسخ به شیوع رمان coronavirus بودند “کار نمی کند” زمانی که آنها وارد شدند.

Newsom این اظهارات را در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او اشاره کرد که تعدادی از coronavirus بیماران در بخش های مراقبت ويژه دو برابر شده بود از جمعه با توجه به لس آنجلس تایمز.

Newsom گفت که ذخایر هواکش فرستاده شده بود به لس آنجلس توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS). او اشاره کرد که یک شرکت به نام بلوم انرژی تعمیر تجهیزات.

تبلیغات

“به جای تاسف خوردن در مورد آن به جای شکایت در مورد آن به جای اشاره انگشتان به جای تولید عناوین به منظور تولید بیشتر استرس و اضطراب ما یک اتومبیل و یک کامیون” Newsom گفت: پس از سفر بلوم انرژی ونتیلاتور نوسازی سایت در Sunnyvale کالیفرنیا.

“و ما به حال کسانی که 170 در اینجا آورده به این مرکز از ساعت 8 صبح امروز و آنها کاملا به معنای واقعی کلمه کار روی آن هواکش سمت راست در حال حاضر.”

HHS را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر از تپه.

Newsom گفت که او برای اولین بار آموخته از مشکلات با هواکش پس از بازدید شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هفته گذشته است.

دفتر والی در بیانیه ای گفت: شنبه کالیفرنیا که تا به حال 7,500 هواکش در سراسر بیمارستان آن سیستم قبل از COVID-19 شیوع. دولت اضافه شده است بیش از 4200 پس از هر چند حدود 1000 باید نیاز به ثابت.

بلوم انرژی بود و انتظار می رود به بازسازی حدود 200 هواکش شنبه و معیوب هواکش لس آنجلس دریافت مجموعه به بازگشت به دوشنبه Newsom اضافه شده است.

تبلیغات

“که روح کالیفرنیا” Newsom گفت. “این است که روح از این لحظه است.”

Coronavirus که سرچشمه در چین در ماه دسامبر نیز آلوده کرده است بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده, از جمله بیش از 5,500 در کالیفرنیا با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پایگاه داده از موارد تایید شده. دولت تا به حال گزارش شده 115 مرگ و میر ناشی از این بیماری همانطور که از شنبه.

افزایش موارد در کالیفرنیا و کشورهای دیگر منجر به نگرانی بیشتر در مورد کمبود مورد نیاز تجهیزات پزشکی مانند دستگاه تهویه مصنوعی و ماسک. کالیفرنیا را تعیین کرده است هدف از ساخت 10,000 اضافی هواکش که می تواند حیاتی برای بیماران مبتلا به این ویروس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im