کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomStates بریس برای بودجه عظیم شکاف در coronavirus رکود فرماندار کالیفرنیا بزرگ بانک ها به توافق برسند به 90 روز وام مسکن مهلت متحده رد تهمت تماس به بازگشایی اقتصاد در عید پاک تر (D) قرار داده ممنوعیت اجرای مشفق برای مستاجرها تحت تاثیر COVID-19 تصویب دولت گسترده ای توقف جمعه.

تحت این قاعده صاحبخانه نمی تواند اخراج nonpaying مستاجران در دولت اگر آنها تحت تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس با منع “اجرای از اخراج توسط اجرای قانون و یا دادگاه” با توجه به بیانیه رسمی است.

منظور باقی خواهد ماند و در اثر از 31 ماه مه با یک اطلاع رسانی است که مستاجران باید اعلام اخطار کتبی به صاحبخانه اگر آنها توان پرداخت اجاره بها با توجه به شیوع کروناویروس.

تبلیغات

سفارشات فعال هستند بلافاصله و ارائه تسکین فوری برای مستاجر با اجاره با توجه آوریل 1.

مستاجران باید خود را ارائه بیانیه به صاحبخانه بیش از هفت روز پس از اجاره است که به علت هستند و موظف به بازپرداخت کامل اجاره در یک “موقع” با توجه به این بیانیه.

اگر مستاجر موفق به بازپرداخت هزینه اجاره در مهلت قانونی صاحبخانه را حفظ صلاحیت به اخراج پس از اجرای برداشته شده است.

فرماندار بخشنامه می آید پس از برخی از شهرهای کشور از جمله سن خوزه و سان Fransisco و لس آنجلس در حال حاضر اعمال خود را moratoriums اخراج.

سیاتل و بوستون و شهرهای دیگر را تصویب کرده اند مشابه اقدامات پس از وقوع COVID-19 شروع مؤثر بر درآمد مردم و باعث بیکاری گسترده ،

ایالات آمریکا مانند نیویورک و ماساچوست و کنتاکی نیز به طور موقت متوقف و یا برخی اخراج رسیدگی در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im