حزب دموکرات کالیفرنیا انفجار هانتینگتون بیچ معترضان: آنها بدون شک گسترش ویروس “

کالیفرنیا دموکراتیک تشکر. تد ازایتد W. LieuMore از 200 نفر در اعتراض به اقامت در خانه سفارش در کالیفرنیا Bill Maher دفاع خواستار coronavirus ‘, چینی, ویروس,’ مسخره تد ازای Tammy Duckworth خواستار اقدام نیروی دریایی وزیر به استعفا بیشتر را محکوم کرد صدها نفر از معترضان که معلوم شد در هانتینگتون بیچ در روز جمعه به تقاضای بازگشایی دولت و سواحل آن گفت: آنها احتمالا گسترش این رمان coronavirus با تظاهرات.

“وجود دارد بیش از 30000 جدید آمریکا در مورد گزارش دیروز و بیش 34,000 امروز. #COVID__19 توسط یک ویروس بسیار مسری. این مردمی در هانتینگتون بیچ بدون شک گسترش این ویروس حتی بیشتر” لیو در توییتر نوشت. “و دکتر Fauci گفت: 15 درصد از کسانی که این ویروس را دریافت کنید تا بیمار آنها نیاز به بستری شدن در بیمارستان.”

تبلیغات

لیو نمایندگی نمی کند اورنج کانتی که در آن معترضان جمع شده بودند اما نشان دهنده نزدیکی منطقه که شامل شهرهای ساحل ونیز ساحل سانتا مونیکا و Redondo, در میان دیگران. کسانی که سواحل و همه لوس آنجلس سواحل هنوز بسته است.

به گزارش روز جمعه تخمین زده است که وجود دارد بیش از 500 نفر که معلوم شد در هانتینگتون بیچ در اعتراض به پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsomگاوین کریستوفر NewsomNewsom نشانه منظور اجازه می دهد زوج برای به دست آوردن مجوز ازدواج از طریق ویدئو کنفرانس در کالیفرنیا شهرستان به سرپیچی از ایالت اقامت در خانه, منظور اجازه می دهد کسب و کار برای بازگشایی یک شبه مراقبت های بهداشتی: Pelosi شناور تقریبا T برای states | US intel بررسی COVID-19 ریشه | تهمت به تشریح تلاش ها برای محافظت از خانه های سالمندان بیشتر (D) بسته اورنج کانتی سواحل در پاسخ به تجمعات هفته گذشته که رفت و در برابر stay-at-home سفارشات.

اورنج کانتی قبلا باز سواحل آن و حتی پس از اجتماعات بزرگ جلب ملامت از Newsom شهر نیوپورت رای داده بودند به نگه داشتن آنها را باز کنید.

معترضان روز جمعه شنیده می شد شعار “آزادی” و “هیچ بیشتر Newsom.” برخی از انجام نشانه تاسف نیاز به یک برش مو در حالی که دیگران برگزار نشانه خواستار بازگشایی کسب و کار به طوری که مردم می تواند بازگشت به کار.

افسران پلیس سوار بر اسب شد و در حال حاضر برای کنترل جمعیت با اکثر اگر نه همه معترضان گزارش نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل شش پا از جدایی.

Newsom روز جمعه گفت دولت است “روز نه هفته” دور از بازگشایی اما هشدار داد مردم به ماندن در خانه تا همه روشن است.

“اگر ما می توانیم نگه داشتن خط و همچنان به انجام کار خوب و فقط جلوگیری از وسوسه بازگشت و در جمع با مردم در راه که در آن ما می توانید یک افزایش در گسترش ما وجود دارد بسیار زودتر از بسیاری از مردم فکر می کنم شاید” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>