دانشگاه کلکته مجموعه دیجیتال می رود آنلاین

در آنچه دیده می شود به عنوان یک نشانه ای از بار آمده است که اجتماعی فاصله فقط ممکن است تبدیل به طبیعی جدید دانشگاه کلکته قرار داده شده تمام دیجیتال مجموعه ای از کتابخانه خود را آنلاین به طوری که فیزیکی بازديد دیگر لازم و جهان در مزایای زیادی از آن.

تصمیم این دانشگاه راه اندازی در سال 1857 داده در حوزه عمومی مقالات بی شماری مجلات و پایان نامه ها از جمله مسائل مربوط به کلکته بررسی قدمت آن به سال 1844 و تاگور قانون سخنرانی قدمت آن به سال 1870. در حال حاضر کسی در هر نقطه از جهان می توانید به آنها دسترسی داشته باشید هر زمان.

“ما زندگی را از طریق یک زمان قطعیت با توجه به جهانی coronavirus بیماری همه گیر. برای مقابله با مقررات اجتماعی فاصله و مستند ما معلمان باید آغاز آموزش آنلاین. آنها نیز شده است به طور منظم آپلود مطالعه مواد در وب سایت دانشگاه. در این راستا از آموزش آنلاین دانشگاه نیز تصمیم گرفته است برای باز کردن دسترسی رایگان به مجموعه های دیجیتال خود را. این خواهد بود در دسترس از طریق وب سایت دانشگاه www.culibrary.ac.in,” معاونت Sonali Chakravarti بانرجی گفت: در یک دایره.

دو دلیل عمده

“وجود دارد که دو دلیل عمده اساسی در تصمیم گیری ما. این اولین بار است که ما مسئولیت به دانش آموزان ما و دانشکده ما که آموزش و پژوهش شده اند مانع از منع دسترسی فیزیکی به کتابخانه مجموعه.

“دوم این است که مسئولیت ما به عنوان یک نهاد عمومی به شهروندان و همچنین به عنوان جهان در بزرگ” خانم Chakravarti بانرجی گفت.

“آموزش و پرورش عمومی است خوب; و ضرورت و ارزش علمی پژوهشی را افزایش می دهد بیش از هر زمان اگر جامعه ما از بحران بهبود می یابند.

“به عنوان یک دانشگاه دولتی ما احساس می کنیم که این مسئولیت ما را به ما دیجیتال مجموعه جهانی علمی عوام به منظور تسهیل در دستیابی به دانش فراتر از مرز” او گفت:.

تا حال حاضر امکانات کتابخانه و منابع از جمله مجموعه های دیجیتال شد در درجه اول در دسترس کاربران داخل دانشگاه.

در حال حاضر دیجیتالی مجموعه ای از متن کامل مواد ساخته شده به صورت رایگان در دسترس خواندن — از هر بخشی از جهان.

“دانشگاه کلکته احساس افتخار مشارکت در زندگی فرهنگی-منابع آموزشی; و در نتیجه به تقویت شبکه سراسری همکاری و همبستگی که از طریق آن به تنهایی ما باید قادر به بازیابی به عنوان یک سیاره جامعه” معاونت گفت.

با توجه به ارشد دانشگاه, رسمی, این تصمیم به ایجاد کتابخانه دیجیتال مطالب عمومی حتی اگر باعث همه گیر و پس از آن مستند را در تمام احتمال, ادامه به برگزاری خوب حتی پس از مستند برداشته شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>