کال می ماند winless در جاده ها به عنوان خرس سقوط در یوتا

سالت لیک سیتی — پیدا کردن خود را شات کرده است تا حد زیادی شده است یک کار سخت و طاقت فرسا برای Timmy آلن پس از شروع Pac-12 بازی. آلن در زمان یک گام به جلو در حل آن تیراندازی کرده ،

این دانشجوی سال دوم منتظر به ثمر رساند 21 امتیاز 8-از-16 تیر اندازی به کمک یوتا ضرب و شتم کال 60-45 در شب شنبه. آلن خود را به حال اول 20-نقطه بازی از Utes’ Pac-12 بازکن در برابر ایالتی اورگان. هنگامی که او در بر داشت یک ریتم آلن اختصاص 14 یوتا نهایی 20 امتیاز.

آلن به حال اول خود عملکرد تیراندازی 50 درصد و یا بهتر از این میدان پس از یوتا پیروزی کنتاکی در ماه دسامبر.

“مرد من گم شده است عکس های من را و من هنوز هم امروز از روی صدق و صفا” آلن گفت. “اما آن را احساس سرد. من یک کار خیلی بیشتر انجام دهد.”

هشت بازیکن به ثمر رساند به کمک Utes (14-9, 5-6) ضرب و شتم خرس برای سومین بار متوالی در سری.

مت بردلی به ثمر رساند 13 امتیاز و جمع آوری هفت ریباند منجر به کال (10-13, 4-6). خرس باقی می ماند winless در هفت جاده درست بازی در این فصل.

“ما فقط بازی مانند یک خسته تیم” کال مربی مارک فاکس گفت. “آنها گفتند و ما نمی پایان بازی به اندازه کافی. شما باید به نمره به زمانی که شما در جاده هستید و ما نمی که امشب.”

یوتا ساخته شده دو رقمی رهبری چندین بار در نیمه اول پس از استفاده از یک جفت از طولانی تیراندازی خشکسالی توسط Cal.

خرس رفت 3½ دقیقه بدون به ثمر رساندن یک سبد اجازه می دهد یوتا به rip کردن یک 12-2 اجرا و 17-6 منجر شود.

پاریس Austin کوک یک افزایش موقت با بازگشت به عقب layups. کریم داستان به دنبال با یک 3-اشاره گر است که از آن ساخته شده 17-14. سپس کال رفت و سرد دوباره شکست به نمره بیش از چهار دقیقه کشش.

یوتا را هدر ندهید این فرصت را به جلو دوباره. آلفونسو Plummer ساخته back-to-back سبد و رایلی Battin به خاک سپرده شد 3-اشاره گر به گسترش یوتا منجر به 24-14..

جان راگون یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر