CADRRE طرح جلسات آنلاین برای کودکان مبتلا به اوتیسم, راه اندازی آگاهی رانندگی در طول مستند

زمانی که مستند اعلام شد, هند رجا نگران بود که چگونه دختر خود را واکنش نشان می دهند. از 16 سال در طیف اوتیسم او تعجب که چگونه او می تواند بدون آرامش معمول از مدرسه و جلسات با معلمان و درمانگران. اما هنگامی که مرکز اوتیسم و معلولیت های دیگر توانبخشی تحقیقات و آموزش و پرورش (CADRRE) در تریواندروم آمد تا با آنلاین جلسات هند برطرف شد, برای دیدن دخترش اقامت در با آنلاین دروس دانشگاهی و جلسات با درمانگران.

“برای کودکان مبتلا به اوتیسم, هر گونه تغییر در روال می تواند بسیار نگران کننده است. زمانی که مستند به اجرا گذاشته شد ما تا به حال به تعویق انداختن و لغو همه برنامه های ما برای ماه آوریل است که مشاهده شده به اوتیسم آگاهی در سراسر جهان. علاوه بر این, ما تا به حال به دانش آموزان بگویید که به ماندن در خانه. ما در حال برنامه ریزی یک فلش اوباش با ما دانش آموزان و کارکنان مدرسه و والدین در مارس 2 است که “اوتیسم آگاهی روز’. همه که لغو شد. به جای ما تصمیم به آمده تا با یک هفت روز آگاهی. فلش کارت است که صحبت در مورد جنبه های مختلف اوتیسم ایجاد شد یکی برای هر روز. زمانی که ما شاهد بهره تولید شده توسط کارت های ما تصمیم گرفت تا آن را از یک ماه مبارزات انتخاباتی. در حال حاضر ما برنامه ای برای ساخت 50 کارت و سپس خارج کردن یک کتاب با محتوای استفاده شده در کارت. از آن خواهد شد کمک به پدر و مادر از کودکان مبتلا به اوتیسم ویژه مربیان و مشاوران می گوید:” G Vijayaraghavan افتخاری مدیر CADRRE.

Autism awareness cards created by Thiruvananthapuram-based CADRRE

اوتیسم آگاهی از کارت های ایجاد شده توسط تریواندروم مبتنی بر CADRRE | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

طراحی شده توسط ناندیتا NK, هنر, عضو هیات علمی در موسسه محتوای کارت انتخاب شده است و قاب توسط کسانی که مسئول فعالیت های مختلف از جمله گفتار درمانی کاردرمانی, موسیقی, هنر و صنعت و…. “این است که کار تیمی و هر روز یکی از این کارت دارای یک مختصر در یک ویژگی خاص از اوتیسم است. آن است که به آگاهی در مورد اوتیسم و چالش ها و نقاط قوت از کسانی که در این طیف” او می گوید.

این تیم در CADRRE امیدوار است که آن را نیز کمک می کند تا جامعه به کار برای یک جامعه فراگیر. در ضمن تا CADRRE بسته به صورت سالانه تعطیلات تابستان ، مربیان و درمانگران تعامل با دانش آموزان از طریق جلسات آنلاین است که اطمینان حاصل شود تمام مناطق تحت پوشش در مدرسه مراقبت گرفته شده در طول مستند دوره بیش از حد.

کاردرمانی آنی چارلز توضیح می دهد: “ما توصیه پدر و مادر به یک برنامه برای دانش آموزان در صورت امکان با تصاویری. ساختار معمول است مهم برای افراد در طیف. آنها (کودکان) پیدا کردن آن را دشوار است به درک چرا آنها نمی توانند گام به گام. به نگه داشتن آنها را فعال و درگیر ما باید به طور منظم جلسات آنلاین. ما ارسال والدین دقیق طرح درس آموزش منابع آنلاین و برگه های کار در خانه و پدر و مادر باید به کودک برای انجام این. به تازگی ما یک وبینار علوم درس تاریخ دانش آموزان در باغبانی. ما احساس کردند که دانشجویان را از مزایای فوق العاده با رشد یک باغ یا میکرو سبزی.”

او می افزاید که در اکثر خانه های آموزش منابع مانند ویدئوها فلش کارت ، بازی و غیره که وجود دارد مقدار زیادی در مدرسه ممکن است در دسترس است. بنابراین اعضای هیات علمی و درمانگران مراقبت برای برنامه ریزی جلسات خود را در اطراف چیزهایی که ممکن است به راحتی توسط پدر و مادر. “برای مثال به منظور توسعه مهارت های حرکتی آنها خوب من ممکن است نشان می دهد که پدر و مادر با استفاده از منجوق یا سنگریزه های کوچک به کار با کودکان می گوید:” آنی.

مزیت برای پدر و مادر

این کلاس های آنلاین به عنوان یک مزیت برای پدر و مادر می گوید: هند. او می گوید: فعالیت های آنلاین پوشش دانشگاهیان, بازی رایگان, بازی, برای, تعامل اجتماعی, ارتباط, روانشناسی, گفتار درمانی, هنر و صنعت و غیره. “هر ماه ما یک فردی برنامه آموزش و پرورش برای هر کودک به دلیل نیازهای هر فرد در طیف های مختلف هستند. ما تا به حال درست کردم یکی برای مارس زمانی که این مستند آغاز شد. اگر چه من نگران بود در حال حاضر دختر من استفاده کردم به این جلسات اگر او نتواند درایو و از مدرسه می گوید:” هند که همچنین یک ویژه مربی و مربی برای CADRRE دانش آموزان بین سنین پنج و هشت.

Autism awareness cards designed by Thiruvananthapuram-based CADRRE as part of a campaign to create awareness about different aspects of autism

اوتیسم آگاهی کارت های طراحی شده توسط تریواندروم مبتنی بر CADRRE به عنوان بخشی از یک کمپین برای ایجاد آگاهی در مورد جنبه های مختلف اوتیسم | عکس های اعتباری: آرایش ویژه

هند تبدیل به داستان های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده توسط کسانی که کار با افراد در این طیف برای توضیح به همین دلیل او نمی تواند به دلیل یک ویروس است که باعث بیماری است.

در پایان درس پدر و مادر ها برای ارسال درخواست اعضای هيات علمی و درمانگران ویدئوها از فرزندان خود را کار می کنند. این است که برای ارزیابی پیشرفت خود را در طول جلسات در خانه.

“در واقع برای برخی از کودکان این مستند آمده است به عنوان یک برکت و رحمت در لباس مبدل به عنوان آنها قادر به صرف زمان با پدر و مادر خود را و پیشرفت خود شده است قابل توجه است. پدر و مادر شده اند بنابراین اختصاص داده شده در مورد پدر و مادر خود را به واسطه مداخلات و بسیار بیمار در تضمین این که فرزندان خود را تکمیل کار ما برای آنها می گوید:” گفتار و زبان آسیب شناس Swathy A.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>