کابینه تصویب معافیت از پورت های جهانی از DPE هنجارهای

دهلی نو:
دولت روز چهارشنبه تصویب معافیت از هند بنادر جهانی با مسئولیت محدود (IPGL) از گروه شرکت های دولتی (DPE) دستورالعمل برای سریعتر توسعه ایران در بندر چابهار, پروژه که هند می بیند به عنوان یک دروازه برای محصور در خشکی افغانستان و آسیای مرکزی است.

تصویب داده شد در جلسه کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا.

“بندر چابهار در حال حاضر خواهد شد ساخته شده است در سرعت سریع تر و ما با تشکیل یک شرکت تابعه ویژه از Sagarmala شرکت (Sagarmala توسعه شرکت با مسئولیت محدود) خواهد شد که معاف از DPE دستورالعمل دلیل است که اطمینان حاصل شود بیشتر مشارکت کارشناسان و بسیاری از امکانات دیگر که می تواند اعطا شده به شرکت…که باز کردن درهای ما به کشورهای آسیای مرکزی به طور مستقیم و در نتیجه این بسیار مهم است” اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر Prakash Javadekar خبرنگاران پس از جلسه هیئت دولت.

“به عنوان بندر چابهار است که این کشور برای اولین بار در خارج از کشور بندر پروژه با اهداف استراتژیک وجود دارد نیاز فوری اجازه می دهد تا IPGL به ادامه به عملکرد به عنوان یک هیئت مدیره و مدیریت شرکت به دنبال دستورالعمل از وزارت حمل و نقل و وزارت امور خارجی بدون دستورالعمل DPE قابل اجرا به آن را برای 5 سال” دولت در بیانیه ای گفت.

هند و ایران برای اولین بار توافق برای توسعه بندر چابهار در سال 2003 اما تهران برای برنامه هسته ای آن و هند تمرکز بر عقد مدنی ایران با ما آهسته توسعه بندر. در سال 2016 هند و ایران امضا یک پیمان برای توسعه بندر. در سال 2018 دو کشور دیگر پیمان برای IPGL به اجاره شهيد بهشتي بندر فاز 1 از چابهار پروژه به صورت موقت عملیات. اما ما کشیده 2015 ایران در ماه مه سال 2018 دوباره قرار دادن ترمز در این پروژه است.

کابینه همچنین پاک سه موافقت نامه از جمله یکی به ایجاد یک گروه کاری مشترک نفتی با میانمار که رئیس جمهور U Win Myint وارد دهلی نو روز چهارشنبه در یک سفر سه روزه و مذاکره با نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه.

دولت همچنین تصویب رحم جایگزین (تنظیم) لایحه 2020 که اجازه می دهد تا هر “مایل” به عنوان یک مادر جانشین و پیشنهاد می کند که بیوه زنان و زنان مطلقه نیز می توانید از مفاد آن علاوه بر نابارور ایرانی. این لایحه شامل همه توصیه های ساخته شده توسط یک Rajya سبها کمیته را انتخاب کنید که مورد مطالعه قرار گرفته و یک نسخه از پیش نویس قانون است و با هدف ممنوعیت تجاری رحم جایگزین و اجازه می دهد نوع دوستانه معتاد Javadekar گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>