دکمه سرگرمی کارگاه مجازی را قادر می سازد شما را به لباس با باندهای لاستیکی و دکمه

سیندرلا به حال مادر تعمیدی پری او به او لباس می پوشد اما همه شما نیاز به دکمه و پارچه و یا پوشاک قدیمی. و شما می توانید یکی نیست اما حداقل سه ممکن است لباس را از آنها. “شما نمی نیاز به یک جفت قیچی و یا یک ماشین یا” می گوید: Anuj شارما که به او برچسب دکمه سرگرمی در سال 2009. او تکنیک ساده است: او با استفاده از دکمه ها و نوارهای لاستیکی برای برگزاری دو قطعه پارچه را با هم. و Anuj بیش از خوشحال به اشتراک گذاری دانم چگونه از این روش. او معتقد است که هیچ روش باید منحصر به فرد باشد. به همین دلیل است که طراح خواهد شد انجام یک کارگاه مجازی این شنبه.

با عنوان دکمه با Anuj Sharma ساعته آنلاین جلسه را به شرکت کنندگان از طریق فلسفه برند و آنها را آموزش چگونه به ایجاد سر و صدا-رایگان لباس بدون دوخت. آن است که باز به هر کسی (کودکان و بزرگسالان) که در خانه است و می خواهد به یاد بگیرند که کاری خلاق است. اگر وجود دارد بیشتر کودکان و نوجوانان و سپس او قصد دارد به پرش مستقیم به بخش های سرگرم کننده از ایجاد به جای صحبت کردن در مورد فلسفه است.

ایده این است برای ایجاد طراحی های دموکراتیک به طوری که مردم می تواند ایجاد و نه فقط خرید می گوید: Anuj. “این است که پایدار و ارزان و از آنجا که شما در حال برش پوشاک, شما می توانید باز کردن دکمه ها و یا گروه لاستیک و استفاده مجدد از لباس در شکل اصلی خود و یا ایجاد چیزی جدید از آن دوباره.”

Anuj که به نمایش در هفته مد Lakme چند بار می گوید که این مهم است که به آموزش مردم در مورد طراحی. متعدد وجود دارد, طراحی, امکانات, اما ما باید ایجاد یک بازار سناریو که در آن مردم برای انتخاب به همان سبک و بیش از دوباره. برای مثال اگر این عروسی پوشیدن آنها می خواهند گلدوزی در غیر این صورت آنها را در نظر نمی آن را مناسب برای این مناسبت است. آنها به سادگی از دست داده اند و فراموش کرده است که یک پارچه است ارزش خود زیبایی خاص خود را دارد که آنها فقط نمی تواند به نظر می رسد برای دیدن” او می گوید. خود را در کارگاه های آموزشی که وی در سراسر جهان در تلاش برای نشان دادن افراد بی شمار امکانات و آموزش آنها از این روش ساده.

این کارگاه در 4 آوریل در ساعت 4. برای پیوستن به, ورود به gormeitravel.com/hive02 و یا ارسال ایمیل به booking@gormei.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>