Buttigieg طول می کشد نماینده رهبری در آیووا پس از به روز رسانی نتایج منتشر شده

سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی حزب دموکرات آیوا بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بلومبرگ در دیدار با فرمانداران دموکرات بیشتر در یکشنبه رسما اهدا ترین نمایندگان از هفته گذشته آیووا قفقاز پس از recanvass از 55 حوزه تکمیل شد.

آیووا حزب دموکرات منتشر شد به روز شده نمایش نتایج: از قفقاز در بعد از ظهر یکشنبه. Buttigieg برگزار باریک و سرب در دولت متعهد نمایندگان بیش بهداشت ، برنی ساندرزسناتور ورمونت بایدن می گوید Buttigieg است ‘نه باراک اوباما’ در NH مبارزات انتخاباتی دموکرات ها را نهایی زمین در داد و بیداد کن NH سیاسی عینک آیووا حزب دموکرات بررسی نتایج از 95 حوزه زیر قفقاز بیشتر (I-Vt.), نزدیک ترین رقیب خود در حالی که هیچ نامزد دیگر دریافت دو رقمی تعداد نمایندگان.

Buttigieg دریافت خواهد کرد 14 نمایندگان از قفقاز با توجه به آیووا حزب دموکرات وب سایت در حالی که ساندرز را دریافت خواهد کرد 12.

مربوط به مطبوعات و رسانههای عمده در عین حال از اعلام رسمی برنده از روز دوشنبه قفقاز با توجه به سردرگمی ناشی از رای-گزارش روند.

این اخبار گزارش به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر