Buttigieg موج در نظرسنجی ها جلوتر از نیوهمپشایر اولیه

منچستر N. H. دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل Buttigieg2020 نامزد محکوم سنا برای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از مناظر در انتخابات آیووا دموکرات ها برای موضوع ‘اصلاح جزئی’ به آخرین جلسه نتایج تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات مشتری جلب کردن اوباما روابط به عنوان نژاد شیفت به نیوهمپشایر بیشتر‘s پشتیبانی اتحاد رسید در نیوهمپشایر جلوتر از دولت اولیه با توجه به جدید WBZ/بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه روزانه ردیابی نظرسنجی منتشر شده در پنج شنبه شب.

Buttigieg حمایت شات تا چهار امتیاز به 23 درصد در دولت گذشته 24 ساعت با توجه به بررسی. سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersIowa دموکرات ها برای موضوع ‘اصلاح جزئی’ به آخرین جلسه نتایج تپه انتخاباتی گزارش: دموکرات مشتری جلب کردن اوباما روابط به عنوان نژاد شیفت به نیوهمپشایر Tlaib: DNC قوانین اعضای کمیته کاری در بلومبرگ کمپین یک “تضاد منافع” بیشتر (I-Vt.) هنوز آگهی با 24 درصد پشتیبانی می کند اما آخرین نتایج قرار دادن دو نامزد نزدیک در مجازی کراوات.

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren: نر داوطلبانی که فکر می کنم آنها بهتر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در اشتباه هستند 2020 نامزد محکوم سنا برای acquitting مغلوب ساختن پیشی جستن مجموعه ای از مناظر در انتخابات پول: Pro-اتحادیه لایحه تساوی 2020 خطوط نبرد | شرکت های اضافه شده 291,000 شغل در ماه گذشته: نظرسنجی | وارن سیاهی اوباما در سال 2010 ستایش برای مصرف کننده دفتر مطلب (D-جرم.) در آمد با 13 درصد حمایت در این نظرسنجی و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenSchiff: بولتون ‘رد کرد’ به ارائه استشهاد بر تهمت دخالت در اوکراین بحث پنس جشن مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه: ‘آن را بیش از امریکا’ بایدن ارائه مشاوره به افراد جوان با لکنت: این مهم ‘به اجازه نمی دهد که آنها تعریف” بیشتر به دست آورد 11 درصد حمایت در گرانیت دولت است.

تبلیغات

آخرین پیگیری های نظرسنجی شماره می آید به عنوان Buttigieg و ساندرز در حال قفل شده است و در یک مرده-گرما در آیووا پس از اولین-در-این-ملت قفقاز با 100 درصد از نتایج در.

Buttigieg آگهی توسط یک حاشیه باریک با 26. 2 درصد در میان ایالتی آیووا نماینده معادل در حالی که ساندرز است که بر روی پاشنه خود را در 26.1 درصد است.

با وجود تنگ مسابقه هر دو کمپین اعلام پیروزی در پنج شنبه شب.

“این خبر فوق العاده به شنیدن این که ما برنده” Buttigieg گفت: در سی ان ان تاون هال در منچستر, N. H. “من می خواهم بگویم که سناتور سندرز به حال یک شب بزرگ بیش از حد, و من می خواهم به او تبریک می گویم و حامیان او.”

در ضمن ارشد ساندرز کمپین مشاور جف ویور منتشر شد بیانیه touting آنچه به آنها گفته شد یک پیروزی در آیووا.

“امشب را انتشار داده آیووا حزب دموکرات تایید بهداشت ، برنی ساندرز برنده حزبی آیووا,” ویور گفت.

این WBZ/بوستون گلوب/بازرگانی Suffolk دانشگاه روزانه ردیابی نظرسنجی ساخته شده است تا دو روز نورد نمونه از 500 به احتمال زیاد نیوهمپشایر دموکراتیک اولیه رای دهندگان. این نظرسنجی حاشیه خطا است به علاوه یا منهای 4.4 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im