Buttigieg که به صرف زمان بیشتری را در نوادا از همه اما تعداد انگشت شماری از نامزدهای دیگر استفاده می شود سخنرانی امتیاز برای هشدار دادن در برابر “با عجله به معرفی سناتور. ساندرز” مصاحبه او را به عنوان یک فاجعه در حال انتظار برای دموکرات ها بالا و پایین می شوند ،

“من اعتقاد دارم که تنها راه برای واقعا تحویل هر یک از تغییرات تدریجی ما در مورد مراقبت است که به یک نامزد که در واقع به یک لعنتی در مورد اثر شما از بالای بلیط در آن مهم خط مقدم خانه و حزب دموکرات در حال اجرا را به نفع خود, که ما نیاز به پیروزی مطمئن شوید دستور کار ما است که بیش از فقط کلمات در یک صفحه” Buttigieg گفت.

در اظهارات Buttigieg نیز به دنبال بازیگران خود را به عنوان یک عملگرا و در عین حال جاه طلب نامزد قادر به ساخت نوع ائتلاف است که دموکرات ها خواهد نیاز به جمع آوری اگر آنها امید به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات عمومی ،

ساندرز گفت: اولویت بندی خواهد ایدئولوژیک خلوص و پای در آسمان سیاست های پیشنهادی در حالی که هیچ کاری برای اصلاح این کشور در نظام سیاسی.

“این است که قبل از انتخاب ما: ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت.

ساندرز در روز شنبه برنده نوادا قفقاز در چشمگیر مد. به عنوان نتایج اولیه trickled در او حامل بیش از دو برابر و پشتیبانی خود را به عنوان نزدیکترین رقیب بایدن. نتایج را ساندرز قابل توجهی سرب در مسابقه برای نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها و بحرانی حرکت جلوتر از کارولینای جنوبی اولیه در فوریه. 29 و سه شنبه در مارس 3.

Buttigieg بازیگران ساندرز خود شناسایی دموکراتیک سوسیالیستی به عنوان عمیقا از تماس با گسترده نوار دموکراتیک اولیه رای دهندگان و رای دهندگان که تصمیم خواهد گرفت که آیا تهمت می شود دور دوم در ماه نوامبر.

“سناتور. ساندرز می بیند سرمایه داری به عنوان ریشه همه شر است. او می خواهم فراتر از اصلاحات و تغییر مجدد ترتیب اقتصاد در راه اکثر دموکرات ها اجازه دهید به تنهایی اکثر آمریکایی ها نمی پشتیبانی” Buttigieg گفت. “سناتور. ساندرز انقلاب تنور مبارزه را بدست آورد و قطبش یک چشم انداز که در آن هر کس که برنده روز هیچ چیز تغییر خواهد کرد سمی تن ما سیاست است.”

با وجود ساندرز افزایش در نظر سنجی ها در هفته های اخیر مخالفان خود را نه به او حمله پایدار در هر راه. هیچ کدام اجرا تبلیغات تلویزیون انتقاد از مواضع خود را و فعل و انفعالات در بحث مرحله عمدتا با تمرکز بر توانایی های خود را به پرداخت هزینه برای خود امضا “مدیکر برای همه” پیشنهاد.

در اوایل این هفته اکثر نامزدها در زمان هدف در سابق شهر نیویورک شهردار مایک بلومبرگ استقبال میلیاردر به اولین مناظره ریاست جمهوری با پژمرده رگبار گلوله از حملات. ساندرز در سمت چپ بود بیشتر صدمه ندیده با استثنا از گذشته از بایدن در ساندرز رکورد در کنترل اسلحه و چندین عکس از Buttigieg.

که به احتمال زیاد به تغییر در روزها و هفته های آمده به عنوان دموکرات صدای زنگ بیش از این چشم انداز در حال اجرا بر روی یک بلیط رهبری Sanders. دموکراتیک احساس وحشت و نگرانی بیش از چشم انداز یک ساندرز نامزدی در حال افزایش است هر چند بدون تلاش هماهنگ برای توقف او و یا تجمع در پشت شخص دیگری پدید آمده است.

Buttigieg اشاره شنبه که detente نسبت ساندرز است که به پایان رسیده است.

“ما می توانیم اولویت بندی یا ایدئولوژیک خلوص یا فراگیر پیروزی. ما هم می توانید تماس مردم نام آنلاین و یا ما می توانیم آنها را به جنبش ما. ما می توانیم یا سفت باریک و پایه و یا باز کردن چادر به یک جدید, گسترده و بزرگ دل آمریکایی ائتلاف” Buttigieg گفت شنبه. “این است که ما شات ما تنها به ضرب گلوله, به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. بنابراین من درخواست آمریکایی ها برای مطمئن شوید که ما حق انتخاب را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im