Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث

منچستر N. H. — بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه بیشتر (I-Vt.) و سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در حزب سابقه تر آمد زیر آتش خود را از رقبای دموکرات در جمعه شب مناظره به عنوان دو جبهه-دونده ظاهر رهبری برای یک عکس در پایان هفته آینده اولیه.

Buttigieg است صعودی در پای صندوق های رای در نیوهمپشایر پس از تا حد زیادی بیش از حد انتظارات در آیووا که در آن او به طور موثر مبارزه ساندرز به یک کراوات. آخرین گرانیت دولت نظرسنجی پیدا ساندرز تنها با یک باریک و سرب و Buttigieg در آینده قوی است.

که پویا در صفحه نمایش کامل در بحث دموکراتیک در سنت آنسلم کالج به عنوان معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث نظرسنجی: New Hampshire دموکرات ها ترجیح می دهند یک انقراض-باعث شهاب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن گروههای بیشتر و دیگران در زمان عکس در Buttigieg تجربه و ساندرز جناح چپ سیاست در تلاش برای آهسته جلو دونده پیش از این برای اولین بار در کشور اولیه در روز سه شنبه.

تبلیغات

موضوع اصلی در جمعه شب بحث شد electability. نظرسنجی ها نشان می دهد که توانایی شکست مغلوب ساختن پیشی جستن است شماره 1 موضوع در ذهن رای دهندگان نیوهمپشایر و هر دو Buttigieg و ساندرز در حال مواجهه با سوال در مورد چگونه آنها را کرایه یک در یک در برابر رئیس جمهور است.

بسیاری از جریان اصلی دموکرات ها بر این باورند که ساندرز را در آغوش سوسیالیسم خواهد بود صندوق های رای سم برای حزب در ماه نوامبر.

“که برچسب رئیس جمهور خواهد شد قرار داده و در او” بایدن هشدار داد.

استدلال در برابر Buttigieg شده است که 38 ساله شهردار یک midsized میانه شهر است بیش از حد بی تجربه برای تبدیل شدن به فرمانده.

تاجر تام Steyerتام Fahr SteyerButtigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث Klobuchar انفجار تهمت خود را برای انتقاد از رهبران جهان ساندرز می گوید NH سناتورهای دموکرات در اشتباه بودند به مغلوب ساختن پیشی جستن USMCA بیشتربود که صدایی زنگ همه شب در مورد تهمت انتخابات قدرت در ماه نوامبر هشدار داد که Buttigieg آماده بود و نه به بحث مرحله برابر مغلوب ساختن پیشی جستن.

“شما باید به تجربه او را به پایین همین دلیل است که من نگران شهردار پیت” Steyer گفت. “شما باید برای رفتن پا به پا با او و یا ما را از دست بدهند.”

تبلیغات

ساندرز در پیام به طور معمول, با اشاره به افزایش مشارکت جوانان در آیووا قفقاز و با این استدلال که پایگاه خود را از حامیان هستند طبقهی جوان و پرانرژی — انواع مردم حزب دموکرات را باید به برابر به رقابت با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من باور دارم که راه ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن است با داشتن بزرگترین انتخابات در تاریخ این کشور” ساندرز گفت. “آن را جذاب به طبقه کارگر و مردم که داده اند تا در روند سیاسی چرا که آنها باور نمی کنم کسی با شنیدن درد خود را.”

Buttigieg آماده بود برای حملات و رفت و در حمله, ساخت مورد که بهترین رقیب برای قرار دادن در برابر تهمت کسی است که از نزدیک درک طبقه کارگر رای دهندگان در آمریکا انجامید.

او همچنین ساخته شده در مورد نسل تغییر کرد و گفت که این زمان برای “تبدیل به صفحه” در واشنگتن راه — یک شوت مستقیم در بایدن که او مبارزه به حزب میانه حامل استاندارد.

“من آزادانه اعتراف کنم که اگر شما به دنبال برای فرد ترین سال از واشنگتن ایجاد تجربه زیر کمربند خود را, شما رو نامزد خود و البته از آن من نیست” Buttigieg گفت. “ما باید آماده به نوبه خود صفحه و تغییر سیاست ما قبل از آن خیلی دیر است. و من از دیدن همه جا بروم نه فقط همکار دموکرات اما قابل توجه تعداد, مستقل, و آنچه من می خواهم به تماس در آینده سابق جمهوری خواهان آماده برای پیوستن به در است که تاریخی آمریکا اکثریت به نوبه خود صفحه.”

Buttigieg به طرز ماهرانه ای parried حملات علیه او برای بسیاری از شب اما او فرار نیست به طور کامل صدمه ندیده است.

ABC مدیران را به چالش کشیده و او را در رکورد خود را در مسابقه در ساوث بند که در آن او را متهم به ترویج سیاست شده اند که مضر به مردم رنگ.

Buttigieg تلاش برای جلب حمایت از مردم حتی به عنوان او موفق عمدتا سفید, ایالت آیوا و نیوهمپشایر.

پس از Buttigieg دفاع از رکورد خود در مسابقه ناظر به سن. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg پس از بحث: من خواهد بود ‘پیشرفته ترین’ نامزد در تاریخ Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-جرم.) و پرسید: اگر پاسخ او کافی بود.

“نه” وارن گفت: در یکی از بحث های قابل توجه ترین لحظات.

Buttigieg همچنین جرم در نظر گرفتن هدف در ساندرز که او به عنوان توضیح داده شده در خمش با مشکل روبرو تعهد خود را به سیاست.

سابق South Bend شهردار گفت که نامزد سرسخت ایدئولوگ نمی خواهد در قرعه کشی جدید مردم به صندوق های رای بالقوه هموار کردن راه برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند.

وقتی پرسید که آیا او با اشاره به Sanders, Buttigieg پاسخ داد: “بله.”

ساندرز و Buttigieg بودند و نه در برابر یکدیگر بازمی گردد اغلب اگر چه ساندرز را دنبال کنید تا در حملات مصاحبه Buttigieg به عنوان نامزد مورد علاقه برای میلیاردرهای.

هنوز شب بود و تا حد زیادی خود را تعریف صمیمیت به خصوص با توجه به مخاطرات بالا و شلوغ زمینه مدعی است.

Buttigieg در دفاع از یمن در برابر عربستان حمله هانتر بایدن. ساندرز گفت: از آن زمان به حرکت از 2016 اولیه و تلخ احساسات بین خود و احتمالی دموکرات نامزد هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث Bundlers دیدن مشکلات مالی برای بایدن بیشتر. سناتور. ctqامی ژان KlobucharFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر (D-Minn.) صحبت در مورد زمان ساندرز تا به حال دو حزبی موفقیت در سنا است. ساندرز و بایدن قرار دادن سلاح های خود را در اطراف یک دیگر در یک نقطه خندان به جمعیت.

“همه در اینجا است که ایران مهم نیست که چه کسی برنده این لعنتی چیزی که همه ما در حال رفتن به ایستادگی در کنار هم به شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpFive takeaways: ترس از مغلوب ساختن پیشی جستن آویزان بر بحث دموکراتیک Klobuchar افزایش میلیون از شروع بحث Buttigieg Sanders, با هدف ایجاد حرکت از New Hampshire بحث بیشتر,” ساندرز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>