Buttigieg اراضی LGBTQ, گروه حمایت

دموکرات نامزد ریاست جمهوری پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegSanders کمپین می گوید آن را مطرح تر از .3 میلیون در یک روز پس از منفی آگهی های وارن سگ مبارزات انتخاباتی در آیوا در حالی که سناتور نشسته در استیضاح محاکمه یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط Philip Morris International — حزب دموکرات هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر مدیکید بلوک کمک های مالی | ساندرز تحت فشار در نحوه پرداخت برای ‘مدیکر برای همه” | چین اجازه می دهد تا آمریکا مقامات بهداشتی به مطالعه coronavirus بیشتر برداشت کرده است تا حمایت از برابری کالیفرنیا یکی از بزرگترین کشور تجاوز گروه های حمایت و آن نوادا, خواهر, سازمان که می تواند ثابت کند مهم در مقدماتی.

سابق South Bend, Ind. شهردار تنها آشکارا گی نامزد دموکراتیک اولیه مسابقه اما تایید نبود تضمین به عنوان یک برابری کالیفرنیا پنل نیز در نظر گرفته سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders کمپین می گوید آن را مطرح تر از .3 میلیون در یک روز پس از منفی آگهی های وارن سگ مبارزات انتخاباتی در آیوا در حالی که سناتور نشسته در استیضاح محاکمه جوش شرط در نیوهمپشایر به سوخت شوت پیشنهاد در برابر تهمت بیشتر (D-جرم.) و میلیاردر تام Steyerتام Fahr SteyerPoll: دموکراتیک ترین رای دهندگان می گویند میلیاردرهای هستند از تماس با متوسط آمریکا Hill.TV’s Saagar Enjeti ریپ بایدن بیش از زمان ارز با Steyer حامی Gabbard می گوید او دریافت هیچ دلیلی از سی ان ان برای عدم دعوت به سالن های شهر بیشترکه از کالیفرنیا. هر نامزد در این مسابقه فرصتی برای پر کردن یک نظرسنجی برای کمیته.

اما برابری کالیفرنیا, مدیر اجرایی, Rick Zbur گفت: آسوشیتد پرس که آن را در نهایت “تصمیم گیری آسان است.”

تبلیغات

با توجه به گروه Buttigieg تحت تاثیر حمایت کمیته با او در عمق سیاست برای حفاظت از جامعه نوجوانان و جوانان در مدارس و توقف اپیدمی ایدز تا سال 2030.

“من در مبارزات انتخاباتی بر حدود یک آینده مشترک متعلق به همه آمریکایی ها بدون توجه به گرایش جنسی یا هویت جنسیتی” Buttigieg گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه به خدمات سیم.

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats خشم بیش کاخ سفید وکیل ادعا می کنند که برخی از خارجی دخالت در انتخابات قابل قبول است سناتورها به کمر از استیضاح محاکمه در ماراتن سوال جلسه کاخ سفید اعلام کرد نیروی کار برای نظارت بر coronavirus بیشتر‘s حملات تجاوز+ جامعه به خصوص ما trans اعضا نشان داده است که مبارزه برای حقوق برابر نیست پایان با برابری ازدواج. من خواهد بود که رئیس جمهور برای ادامه این مبارزه برای برابری” او ادامه داد.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر