Buttigieg: اگر تهمت حاضر به ترک کاخ سفید او می تواند ‘انجام کارهای’

نامزد انتخابات ریاست جمهوری پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید بیشتر می گوید اگر رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpRussian تحریم خواهد بومرنگ متحده شهرستانها تجدید نظر مشوق های مالیاتی پس از آمازون HQ2 واکنش یک روز رئیس جمهور دیدگاه در طبیعت از تحریم های بیشتر حاضر به ترک کاخ سفید پس از از دست دادن خود را از انتخاب مجدد پیشنهاد در ماه نوامبر او می تواند باقی بماند و “انجام کارهای.”

در سالن شهر در رنو, Nev. رای دهندگان خواسته سابق South Bend, Ind., شهردار آنچه که او انجام می دهد اگر او رئیس جمهور منتخب و مغلوب ساختن پیشی جستن به نام رای “جعل” امتناع از تن.

Buttigieg بود که به تازگی ارائه شده همان سوال توسط Bill Maherویلیام (بیل) MaherBill ماهر هو در HBO نشان می دهد پس از به تمسخر گرفتن لیبرال ها برای تماس بلومبرگ نژادپرستانه Bill Maher هشدار ‘بیدار-y’ دموکرات: ‘مغلوب ساختن پیشی جستن او بهترین هفته, همیشه,’ خواهد بود سخت به ضرب و شتم’ Bill Maher به استیو Bannon: “من آرزو می کنم ما تا به حال کسی در کنار ما به عنوان بد به عنوان شما’ مطلبگفت: او گفت: کمدین “این رفتن به بسیار بی دست و پا زمانی که تصفیه و تزکیه و من در حال حرکت در مبلمان است.”

تبلیغات

“منظورم این است که اگر او را ترک نمی کند, من حدس می زنم اگر او مایل به انجام کارهای من حدس می زنم ما می تواند چیزی کار,” او گفت:.

شهردار سابق و سپس تشویق رای دهندگان به بسیج گفت او می خواهد یک پیروزی بزرگ به اندازه کافی حاشیه بنابراین اتهامات تقلب امکان پذیر نیست.

“من فکر می کنم ما می خواهیم به هدف برنده شدن به اندازه کافی بزرگ است که این انتخابات است که راه فراتر از فریب دادن فاصله و Trumpism می رود به کتاب های تاریخ هم” Buttigieg گفت.

“آن را باید یک پیروزی آنقدر بزرگ است که جمهوری خواهان مجلس سنا می پیوست با خود آگاهی و تنها یک شوک سیاسی می تواند انجام این کار است که بخشی از تمرکز ما,” او اضافه شده است.

این formermayor تا به حال نتایج مثبت در دو ایالت های اولیه فصل, برنده, آیووا, با تعدادی از نمایندگان و در آینده دوم در نیوهمپشایر به سن. برنی ساندرزسناتور SandersJoe بایدن خود را از دست داده fastball — او می تواند آن را دریافت قبل از کارولینای جنوبی است ؟ که در آن سال 2020 دموکرات پایه مالیات بلومبرگ بازدید ساندرز حامیان در تبلیغ جدید تر (I-Vt.).

نوادا در قفقاز برگزار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>