Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری

پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegTrump: Buttigieg انداختن شروع از حزب دموکرات ‘گرفتن برنی از بازی’ Buttigieg انداختن انتخابات ریاست جمهوری Sanders, وارن در ماساچوست: نظرسنجی بیشتر است حذف ریاست جمهوری خود را پیشنهاد و پس از نمایش ناامید کننده در کارولینای جنوبی پایان یک صعود که دیدم یک بار-مبهم شهردار سابق South Bend, Ind., ضرب و شتم چندین بزرگتر-نام رقبا در مسابقه برای نامزدی حزب دموکرات.

Buttigieg در راه خود را به جنوب خم که در آن او را اعلام بعدا امشب.

پس از آن شهردار-راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در ماه آوریل گذشته شعار وحدت پیام و وعده تغییر نسلی را در واشنگتن است.

او همچنین به دنبال جذب رای دهندگان در حد متوسط از همه راه راه اغلب صحبت کردن در مورد صحبت های او wooing “آینده سابق جمهوری خواهان.”

Buttigieg نیز قابل توجه ساخته شده در تاریخ به عنوان اولین همجنسگرا نامزد انتخابات ریاست جمهوری در حزب عمده بلیط. او شوهر, تصفیه و تزکیه تبدیل به یک جزء اصلی از مبارزات انتخاباتی خود را به خصوص در رسانه های اجتماعی.

“غم و اندوه است. ناامیدی. احترام بزرگ. پیت انجام محاسبات ریاضی و می خواستم برای اطمینان از رای دهندگان خود را تا به حال شانس به بازیگران معنی دار رای در روز سه شنبه برای یک نامزد که هنوز هم می تواند پیروز در میلواکی” Rep. همین Beyer (D-Va.), اولین بار بود که اعضای کنگره به تایید Buttigieg گفت: تپه. “پیت بهترین روز هنوز پیش روست. او به دست آورده احترام و محبت از ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها است.”

از زمان مبارزات انتخاباتی خود را راه اندازی Buttigieg حمایت در انتخابات نوسان. از آن به اوج خود رسید و در طول عملکرد خود در آیووا قفقاز که در آن او به دقت برنده نماینده به اشتراک گذاری بیش از Sanders.

شهردار سابق شانس بدتر در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او آمد و در سوم و چهارم بود. Buttigieg تلاش برای به دست آوردن کشش در میان اقلیت ها به ویژه سیاه و رای دهندگان با برخی از نظر سنجی قرار دادن حمایت خود را از رای دادن بلوک در صفر درصد است.

منتقدان خود را نیز به دنبال برجسته کردن چند نژادی متهم مجادلات او با برخورد در ساوث بند از جمله خود تنزل از این شهر اولین بار, سیاه, رئیس پلیس.

اسکات وانگ کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>